AKP ne yapmaya çalışıyor: ''İstanbul'da FETÖ operasyonu var''

Gündem 1 Nisan 2019 20:12
Videoyu Aç AKP ne yapmaya çalışıyor: ''İstanbul'da FETÖ operasyonu var''
A
a

AKP sandığa saygı duymayarak ne yapmaya çalışıyor: ''İstanbul'da FETÖ operasyonu var''

Eski AKP İstanbul milletvekili Metin Külünk, İstanbul'daki seçim sonucunda hile gözlendiğini iddia etti. Külünk, "Ülke olarak ciddi bir FETÖ operasyonu ile karşı karşıya olabiliriz" dedi.

Külünk, yerel seçim sonuçlarıyla ilgili olarak Twitter hesabından tuhaf açıklamalar yaptı.

İstanbul'daki sonuçlarda hile olduğunu iddia eden Külünk, "İstanbul seçimlerinde çok ciddi bir hile gözlenmektedir. Partimizin yetkili kademeleri bu konunun üzerine hassasiyetle gitmektedir. Milletimizin hangi partiye oy vermiş olursa olsun bir oyu zayi olmayacaktır. Ülke olarak ciddi bir FETÖ operasyonu ile karşı karşıya olabiliriz" ifadelerini kullandı.

Yüksek Seçim Kurulu'nda (YSK) tüm partilerin temsilcileri olduğunu ve itiraz sürecinin devam ettiğini hatırlatan Külünk, sosyal medya ya da başka mecralar üzerinden yapılan açıklamalara itibar edilmemesini ve YSK'nın açıklamasının beklenmesini istedi.

"Ülkemizi birileri kaos ortamına çekmek istemektedir. Bu tip operasyonlara karşı çok dikkatli olmak zorundayız" diyen Külünk'ün paylaşımları şöyle:

1000
icon
Nazlı 3 Nisan 2019 14:08

Bence seçim doğru akpnin kaybetmesinin nedeni İstanbul'da ki oyların Anadolu'ya kayması oldu bir cok insan gidip kendi şehrinde kullandı o yuzden kazanamadı ki bence chp olarak değil ekrem İmamoğlu olarak kazandı

0 0 Cevap Yaz
ibrahim 1 Nisan 2019 23:24

bunlar ne zaman bu kadar dürüst olmuşlar hayret

0 1 Cevap Yaz
murat 1 Nisan 2019 21:16

fetönün oyunlarını en iyi bilen eski ortaklarıdır adam eski ortağının oyunlarını biliyor ondan dolayı ortaya böyle bir söz söyledi

0 1 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR