AKP'nin adaylarının arşivi patladı!

Gündem 27 Kasım 2018 20:42
Videoyu Aç AKP'nin adaylarının arşivi patladı!
A
a

İşte sözde Adalet ve Kalkınma Partisinin adaylarının skandal çıkışları, görüşleri...

Yerel seçimlere doğru AKP’nin belediye başkan adayları belli olurken, isimler kamuoyundan tepki çekiyor.

AKP, Balıkesir Büyükşehir Belediye başkan adayı Yücel Yılmaz da tepki çeken isimlerden biri. Başkan adayı Yücel Yılmaz’ın ismi açıklanır açıklanmaz FETÖ’ye olan yakınlığı ortaya çıktı. Yılmaz’ın maklube yerken çekilmiş fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı. Şimdi Karesi Belediye Başkanı olan ve uzun dönem Fethullahçılarla “iyi ilişkiler” geliştirdiği iddia edilen Yücel Yılmaz’ın bu fotoğrafı ise tepki çekti.

İşte o fotoğraf:

BENZER PAYLAŞIMLARI AKP UŞAK ADAYI DA YAPMIŞ

Öte yandan AKP’nin Uşak Belediye başkan adayı Mehmet Çakın’ın da başı FETÖ övgüsüyle dertte. Çakın’ın geçmişte yaptığı FETÖ’ye destek paylaşımları Twitter’da paylaşıldı.
Çakın’ın zamanında “Kardeşlik mi görme istiyorsunuz STV’de Türkçe sevdalılarını izleyin” ifadelerini kullanıp, “ProvokatörBaşbakanİstemiyoruz”etiketiyle dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef aldığı ortaya çıktı.

İşte o paylaşım:

ÖZHASEKİ DE FETÖ İÇİN PARA TOPLADI

AKP’nin Ankara Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Mehmet Özhaseki'nin Kayseri Belediye başkanıyken, FETÖ’nün Nijerya'da inşa edilen hastanesine himmet parası topladığı iddia edildi. FETÖ’nün yayın organı Samanyolu’nda yer alan 2010 yılında çıkan habere göre Özhaseki’nin hastanenin inşaatını gezmeye gittiği de ileri sürüldü.

İşte o haber:


İZMİR ADAYI NİHAT ZEYBEKCİ DE FETÖ ORGANİZASYONUNDA

AKP’nin İzmir için aday gösterdiği Nihat Zeybekci’nin de FETÖ arşivi sosyal medyada paylaşıldı. Zeybekci’nin 2013’te FETÖ organizasyonu olan Türkçe Olimpiyatları’na katıldığı anlaşıldı. Zeybekci bu katılımı da üstelik kendi Twitter hesabından paylaştı.

İşte o paylaşım:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR