AKP'nin polisi 'Başörtülü bacıyı' kalçasından taciz etti!

Gündem 17 Şubat 2019 14:06
Videoyu Aç AKP'nin polisi 'Başörtülü bacıyı' kalçasından taciz etti!
A
a

AKP'nin gösterilere izin vermeyen polisi 'Başörtülü bacıyı' kalçasından taciz etti!

TAYAD'ın dün Ankara Sakarya Caddesi'nde yaptığı eyleme katılan başörtülü üniversite öğrencisi polis tarafından gözaltına alındı. Öğrencinin o sırada bir polisin cinsel tacizine uğradığı fotoğraf karelerine yansıdı.

Görüntüleri, OHAL KHK’sıyla görevinden ihraç edilen öğretmen Acun Karadağ sosyal medya hesabından paylaştı. Görüntülerde türbanlı bir öğrencinin polisler tarafından araca bindirilirken tacize uğraması görülüyor.

Karadağ, görüntüleri HDP Milletvekili Ahmet Şık, Ömer Faruk Gergerlioğlu ve TİP Milletvekili Barış Atay’ı etiketleyerek şu notla paylaştı:

“Bu çocuk üniversite öğrencisi. Tayad'ın Ankara Sakarya Caddesi'nde yaptığı bir eyleme dün destek verdi. Gözaltına alındı. Ve polisin tacizine uğradı. Bu iğrenç durumu fotoğraf makinesi belgeledi. Şimdi size devrediyorum olayı.”


 

"DERHAL TUTUKLANMALI"

Görüntülere sosyal medyadan tepki gösteren CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, "Rezalet; Söylenecek başka bir kelime yok... Bu polis memuru derhal açığa alınmalı, soruşturma başlatılmalı ve tutuklanmalıdır" ifadelerini kullandı.

1000
icon
MELEK ADANA 17 Şubat 2019 15:09

REZALET .BÜYÜK REZALET.BUNLAR GORDÜKLERIMIZ PEKİ YA GOREMEDIKLERIMIZ.ISLAM AHLAKI KADINLARI TACİZ ETMEK TECEVÜZ ETMEK OLMASIN

0 1 Cevap Yaz
44 malatya

İslam ..ahlaki yaşamı emreder.. cahiller bilmez

0 0
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ