AKP'nin polisi böyle buyurdu: "Size bu kılıkla az bile yapmışlar"

Gündem 12 Ağustos 2017 15:07
Videoyu Aç AKP'nin polisi böyle buyurdu: "Size bu kılıkla az bile yapmışlar"
A
a

Tacize uğrayan 19 ve 22 yaşındaki iki kadın yardım istediklerini polisler tarafından, “Size bu kılıkla az bile yapmışlar. Halinize bakın” denilerek aynı polisler tarafından darp edildi.

İzmir’de motosikletli biri tarafından taciz edildiklerini söyleyen 19 ve 22 yaşındaki iki kadın yardım istediklerini polisler tarafından, “Size bu kılıkla az bile yapmışlar. Halinize bakın” denilerek darp edildi. Genç kadınlar polisler hakkında şikayetçi oldu. Polislerin genç kadınlara saldırı anı kameralara yansıdı.

Show Haber’e konuşan kadınlardan 19 yaşındaki Derya, olayı şöyle anlattı: “Eve dönüyorduk zaten. Motosikletli iki genç, elle taciz ettiler beni. Polisleri gördük. Yardım istemek amacıyla yanlarına gittik. ‘Plakayı alamadık, gördüyseniz yardımcı olabilir misiniz?’ dedim. Direkt yere yatırdı zaten. Kırık ayağımın üzerine bastı. Tekmeledi her yerimi. Kalçamda morluk var.”

Tacize uğrayan ve polis tarafından darp edilen kadının arkadaşı Seray ise polis memurunun “Size bu kılıkla az bile yapmışlar. Halinize bakın” dediğini ifade etti.

Olayın güvenlik kamerası kayıtlarına göre iki kadın yolda gördükleri polislere bir şey söylüyorlar. Ardından polislerden biri kadınların üzerine doğru yürüyüp vuruyor. Kadınlar da polise karşı koymaya çalışırken, ikinci polis memuru diğer kadını vurarak yere düşürüyor. Çevrede toplanan kalabalık polisleri ve kadınları ayırıyor.

Olayın ardından her iki taraf da birbirinden şikayetçi oldu. Polisler de şikayetlerinde kadınların kendilerine hakaret ederek saldırdıklarını belirtti.

1000
icon
mahmut demirkolllllu 26 Ağustos 2017 14:05

sopayı yiyen kızlar artık şortla dolaşmazlar .her musubette hayır vardır.Genç kızlar (özellikle çirkin olanlar)aşırı dekolte giyinerek maaksatlarına ulaşmak istiyorlar yada yoldan çıkıp orta malı oluyorlar.bu yarı çıplak gezenler bayan değil dişidirler..eğitilp efendi olmayı öğrenmeliler. çirkefce dolaşmak insana yakışmaz

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU