AKP'nin siyaseti Üniversiteyi karıştırdı! Meydan kavgası

Gündem 15 Mart 2019 16:09
Videoyu Aç AKP'nin siyaseti Üniversiteyi karıştırdı! Meydan kavgası
A
a

AKP'nin kutuplaştıran siyaseti Üniversiteyi karıştırdı! Meydan kavgası gibi görüntüler yaşandı...

Konya Selçuk Üniversitesi Yerleşkesi’ndeki kantinde iki öğrenci grubu arasında çıkan kavgada masa ve sandalyeler havalarda uçuştu. Onlarca öğrenci yumruk yumruğa kavga ederken diğer öğrenciler korku dolu bakışlarla kavgayı izledi. İşte kantindeki öğrenci kavgası…

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala siyasette artan şiddet dili gençlere de yansıdı. Konya Selçuk Üniversitesi'nde farklı görüşe mensup iki öğrenci grubunun tekme tokatlı kavgası cep telefonuyla kaydedildi.

DARP RAPORU ALDILAR

İddiaya göre iki öğrenci grubu arasındaki kavga yaklaşan yerel seçimlere ilişkin çıkan tartışmayla kısa sürede masa ve sandalyelerin kullanıldığı kavgaya dönüştü. Birbirine acımasızca saldırdığı görülen kavgada iki öğrenci yaralandı, bir öğrencinin parmağı kırıldı. Kavga sonrası öğrenciler kantini terk ederken, bazı öğrencilerin darp raporu alarak şikayetçi oldukları öğrenildi.

İŞTE O ANLAR:

1000
icon
Cihan Alp 15 Mart 2019 23:11

İşte bütün bu olanların müsebbibi Tayyip Erdoğan dır. Sabah akşam zehir saçan dili ülkeyi bu hale getirdi. Sevgili gençler provakatörlerin oyununa gelmeyin. Sizler bu ülkenin istikbalisiniz, teminatı ve geleceğisiniz.

0 1 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR