AKP seçim aracı dudak uçuklattı!

Gündem 6 Şubat 2019 15:01
Videoyu Aç AKP seçim aracı dudak uçuklattı!
A
a

Erdoğan'ın 15 Temmuz'da bulunduğu Otelin sahibi Serkan Yazıcı'nın 31 Mart yerel seçimleri için tuttuğu propaganda seçim aracı tartışma yarattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 15 Temmuz darbe girişimi gecesi bulunduğu Marmaris Grand Yazıcı Turban Oteli'nin sahibi Serkan Yazıcı'nın, geçen günlerde, AKP'nin Marmaris belediye başkan adayı olduğu duyurulmuştu.

AKP'den aday gösterilerek, "ödülünü aldı" yorumları yapılan Yazıcı, "Değişmeyen tek şey, değişimin kendisidir" diyerek seçim çalışmalarına koyulmuştu.

Ancak Yazıcı'nın 31 Mart yerel seçimleri için tuttuğu propaganda seçim aracı tartışma yarattı. Aracın üzerinde, "Belediye işi, gönül işi" ifadelerinin yer aldığı görüldü.

Yazıcı'nın lüks seçim aracı, Erdoğan'ın geçen hafta söylediği sözlerinin tam aksi yönde olması ise dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçen hafta sosyal medya hesabından, tasarrufun yeni dönemde belediyelerinde önemli yeri olacağını ifade ederek, "TASARRUF VE ŞEFFAFLIK yeni dönemde belediyelerimizde çok daha önemli bir yönetim ilkesi haline gelecektir. Hangi kaynaktan gelirse gelsin belediye bütçesine giren her kuruşta herkesin hakkı olduğunu aklımızdan asla çıkarmayacağız" diye belirtmişti.

İşte o seçim aracı:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ