AKP'ye "hırsız" diyen isim AKP yöneticisi oldu

Gündem 7 Ağustos 2017 12:14
Videoyu Aç AKP'ye "hırsız" diyen isim AKP yöneticisi oldu
A
a

“2014 Mart seçimlerinde sandık yerine ayakkabı kutuları kullanılacak” diyen kişi, AKP'li yönetici yapıldı.

AKP’nin Erzurum Aziziye ilçe başkanlığına getirilen Selim Alak tartışma yarattı.

Zira...

AKP, FETÖ’cü darbe girişimi sonrasında yaptığı tasfiyelerde 17-25 Aralık 2013 tarihini milat aldığını ifade ederken, AKP’li İlçe Başkanı Selim Alak’ın o dönemde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar dikkat çekti.

AKP’li Başkan Alak'ın, 17-25 Aralık operasyonu sonrasında gündeme gelen ayakkabı kutularını hatırlatarak şöyle yazdığı ortaya çıktı: “2014 Mart seçimlerinde sandık yerine ayakkabı kutuları kullanılacak.”

AKP’li Başkan Selim Alak bir diğer mesajında ise ''Yeni ayakkabı kutularını attım. Ne bileyim ki içine para dolduruluyor tuhhh. Yazıklar olsun milleti aldatan ve üzerine pişkin pişkin açıklamalarda bulunan ve onun bunun işi diyen zavallılara. Gel otuz mart gel. Ayakkabı kutularına oy verelim….'' ifadelerini kullandı.

 

Gelen tepkilerin ardından Alak sosyal medya hesabını kapattı. AKP’nin Erzurum İl Teşkilatının resmi internet sitesinde Selim Alak’ın adı "Aziziye İlçe Başkanı" olarak yazıyor.

İşte o görsel:

AKP Genel Merkezi'nden Odatv'ye verilen bilgiye göre ise, Selim Alak'ın dün itibariyle istifasının alındığı ifade edildi. Buna karşın resmi internet sayfasında Selim Alak'ın adının hala Aziziye ilçe Başkanı olarak durması ise dikkatlerden kaçmadı.

1000
icon
Kemal ergül 8 Ağustos 2017 13:43

Bu şekilde konuşanlara parti içinde görev verip sürdürüyorlar .Dikkat edin örnekleri var Türkeş kurtulmuş,soylu gibi bir çok örnek var

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ