AKP'ye şok: FB ve GS'den İmamoğlu'na açık destek!

Gündem 8 Mayıs 2019 18:06
Videoyu Aç AKP'ye şok: FB ve GS'den İmamoğlu'na açık destek!
A
a

AKP'ye şok: FB ve GS'li yöneticilerden Ekrem İmamoğlu'na açık destek!

Galatasaray'ın Mayıs Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Özhan Canaydın Toplantı Salonu’nda gerçekleştiriliyor. Toplantı saygı duruşuyla başladı ve Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu’nun gündemi okutması ile devam etti. Divan toplantısına Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu ile divan üyeleri katılım gösterdi.

Öte yandan toplantıda konuşma yapan Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak'ın İstanbul seçimleri ile ilgili sözleri, sosyal medyada gündem oldu. Kozak, Galatasaray Yönetimi'ne dair değerlendirmelerde bulunduğu konuşmasının sonunda ''23 Haziran'da şampiyonluğumuz dahil her şey güzel olacak. Türkiye'nin yüzde 70'inin bayram yapacağı bir gün olacak. Ülkemizin kurtuluşu bu genç çocuğun kazanmasındadır'' ifadesini kullandı. Ekrem İmamoğlu’na destek veren ve ‘her şey çok güzel olacak’ sloganını söyleyen Kozak, salondan büyük alkış aldı. Kozak'a salondaki bazı üyelerin destek verdiği ve 'her şey çok güzel olacak' sloganını attığı görüldü.
Konuşmanın sonunda Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu’nun “Umarım bu son divan toplantımız olmaz” esprisi de salonda gülüşmelere neden oldu.

FB'DEN DESTEK!

Fenerbahçe Kulübü'nün lisanslı ürünlerini satan Fenerium, bir sarı-lacivertli taraftarın "Her şey çok güzel olacak" tişörtü önerisine cevap verdi.

Fenerbahçe Kulübü’nün lisanslı ürünlerini satan Fenerium’a bir taraftardan “Her şey çok güzel olacak” önerisi geldi. Fenerium’un resmi Twitter hesabı da “Merhaba, önerinizi ilgili birime iletiyoruz. İyi günler” şeklinde cevap verdi.

“Her şey çok güzel olacak” pankartı Fenerbahçe’nin maçlarını oynadığı Ülker Stadyumu’nda daha önce asıldığı görülüyor.


Fenerbahçe yöneticisi Metin Şen, Yüksek Seçim Kurulu'nun İstanbul seçimlerini iptal etmesini ile ilgili Ekrem İmamoğlu'nu destekleyen bir paylaşımda bulundu.


İŞTE O ANLAR:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR