AKP'ye şok: Sarıklı, sakallı, cübbeli insanlar 'İmamoğlu' diyor!

Gündem 11 Mayıs 2019 12:35
Videoyu Aç AKP'ye şok: Sarıklı, sakallı, cübbeli insanlar 'İmamoğlu' diyor!
A
a

AKP'ye şok, O İslamcı yazar açıkladı: Sarıklı, sakallı, cübbeli insanlar 'İmamoğlu' diyor!

AKP'nin baskısı sonucu YSK tarafından verilen hukuksuz karar neticesinde; Tüm Türkiye tepkisiz kalmamaya devam ediyor..Özellikle Muhafazakar camiaadan önemli sesler yükseliyor..

Bunlardan bir tanesi de İktidara yakınlığı ile bilinen yazar Ömer Turan. Yaptığı paylaşımlarda YSK'nın milletin iradesini hiçe sayan kararına her defasında tepki gösteriyor ve oyunu bu seferliğine CHP'ye vereceğini aktarıyor.

Son paylaşımlarında ise yalnız olmadığını vurugulayarak, Sakallı, cübeeli, sarıklı insanların Ekrem İmamoğlu'na oy vereceğini belirtiyor.

İşte o paylaşımlar: 

''Uzun sakallı Sarıklı Cübbeli biriyle İstanbul seçimlerini, konuşuyorduk. "Bana, Şimdi sen benim bu kılık kıyafetime bakıp, bunun oyu bellidir" diye düşünüyorsun değil mi dedi. Şaşırdım. Arkadaşlar muhafazakar kesimde sessiz bir tepki ver ve bu sessiz tepki sandıkta konuşacak.'' diyen Ömer Turan şöyle devam etti. ''Muhafazakar kesim sanılanın aksine kutuplaşmaya çok tepki tepkili. Trollerin çığırtkanlıklarına bakıp da muhafazakar kesimin böyle düşündüğünü sanmayın. Muhafazakarların büyük bölümü kutuplaşmaya aşırı tepkili ve tepkilerin sandıkta gösterecekler. En büyük sürpriz oradan gelecek''


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ