Akşener: '' Bugün konser günü değil Kuran-ı Kerim Tilavet günüdür''

İYİ Parti 16 Şubat 2019 18:00
Videoyu Aç Akşener: '' Bugün konser günü değil Kuran-ı Kerim Tilavet günüdür''
A
a

İYİ Parti Meral Akşener: '' Bugün konser günü değil Kuran-ı Kerim Tilavet günüdür''

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ozan Arif’in cenaze töreninin olduğu gün konser verecek olan sözde ülkücü Mustafa Yıldızdoğan’a göndermede bulundu: “Dinimiz ölmüşlerimizi hayırla yâd etmeyi emreder. Bugün için konser değil, Kuran’ı Kerim tilaveti gerekir" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 13 Şubat Çarşamba günü aramızdan ayrılan Ozan Arif’in Samsun’da düzenlenen törene katıldı. Törende dua okuyan Akşener, yakınlarına başsağlığı diledi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla da Büyük Ozan’ın hayatını kaybetmesi üzerine yaşadığı üzüntüyü dile getiren Akşener, Twitter hesabından, “Dinimiz ölmüşlerimizi hayırla yâd etmeyi emreder. Bugün için konser değil, Kuran’ı Kerim tilaveti gerekir. Yakışan budur” açıklamasında bulundu.

“DEVLET BAHÇELİ’NİN MEMLEKETİNDE KONSER”

Akşener’in bu açıklaması ile Ülkücü Hareketin sanatçılarından Mustafa Yıldızdoğan'a göndermede bulunduğu ileri sürüldü.  Ozan Arif'in vefatı ile ilgili bir başsağlığı mesajı yayınlamayan Yıldızdoğan, Ozan Arif’in cenaze töreninde, Devlet Bahçeli’nin memleketi Osmaniye’de konser verdi.

1000
icon
Oğuz Ünver 17 Şubat 2019 04:22

Günaha girmeden, hakaret etmeden nasıl yorum yazayım diye baya zorlandım. Kısaca, Mustafa Yıldızdoğan, sana lanet olsun.. Sende yalakalar kervanına katılmışsın. Allah seni kahreylesin, sana bütün ülkücülerin hakları haram zıkkım olsun inşallah..

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ