Akşener'den kritik adım! O Parti İYİ Parti'ye katılıyor...

Gündem 14 Aralık 2017 18:37
Videoyu Aç Akşener'den kritik adım! O Parti İYİ Parti'ye katılıyor...
A
a

Meral Akşener, Demokrat Parti lideri Gültekin Uysal'la görüştü

İYİ Parti Genel Merkezi’nde Meral Akşener ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal arasında gerçekleşen görüşmeye, her iki partinin Başkanlık Divanı üyeleri de katıldı.

Görüşmenin ardından konuşan Akşener, Uysal’ın daha önce yaptığı bir ziyarete cevaben geldiğini ve son gelişmeleri değerlendirdiklerini söyledi. 

Gültekin Uysal da, “Türkiye’nin bu zor günlerinde karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Yararlı oldu” dedi.

"BİRİ ÇIKIP 'BUYUR GEL' DERSE NE OLACAK?"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun CHP liderine yönelik ‘Sen bittin’ sözleriyle ilgili konuşan Akşener, siyasetçilerin üslubuna dikkat etmesi gerektiğini söyledi ve şöyle konuştu;

“Siyasete uzun süredir bu dil hakim. Artık son verilmeli. Tabi Sayın Kılıçdaroğlu nezaketten bir şey demiyor ama biri de çıkar ‘Buyur gel’ derse ne olacak? O yüzden bu sözler sıkıntılı”

"İYİ ROLDE KADINLAR, KÖTÜ ROLDE ERKEKLER VARDI"

Meral Akşener’e, İYİ Parti’nin Star Wars filminin gösterimine verdiği “Güç iyinin yanında olsun” başlıklı reklam filmi de soruldu.

Akşener'in kendisine yöneltilen soruya “Evet, güç iyinin yanında olsun istiyoruz. Filmi de izledik. İyi rollerdekiler kadınlar, kötü rollerdekiler erkeklerdi” şeklindeki cevabı salonda gülüşmelere neden oldu.

Meral Akşener, görüşmenin ardından konuğu Gültekin Uysal'ı kapıya kadar uğurladı.

Bu sıcak görüşme Demokrat Parti'nin İYİ Parti'ye katılacağı yorumlarına sebep oldu!

1000
icon
Ismail aydinoglu 14 Ekim 2018 21:07

Dp genel baskanimiza ben bu partinin bir uyesi olarak sesleniyorum Dp bize celal bayar adnan menderes suleyman demirelin emaneti yillarin koklu partisi hic bir partinin boyundurugu altina giremez girmemeli tamam parti olarak ittifak yapin ama kesinlikle girmeyin Dp kimsenin mali degil bizim rizamiz olmadan bunada biz razi degiliz genel baskanimiz bunu dusunmesi gerekiyor dusuneceginide umuyorum YARINLAR DEMOKRAT PARTININ

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ