Akşener'in evini basanlarla ilgili skandal karar!

Gündem 25 Nisan 2019 15:44
Videoyu Aç Akşener'in evini basanlarla ilgili skandal karar!
A
a

Meral Akşener'in evini basanlarla ilgili skandal karar!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, Üsküdar’daki evinin önünde MHP’li bir grup tarafından gerçekleştirilen provokasyona mahkemeden beraat kararı geldi.

MHP Üsküdar İlçe yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 16 kişi hakkında beraat kararı veren mahkeme “Tutuksuz 16 sanığın “tehdit” ve “hakaret” olarak nitelendirilen sözlerinin yasada suç olarak tanımlanmadığından üzerlerine atılı suçlardan ayrı ayrı beraatlarına karar verdi.”

MAHKEMEDEN SKANDAL KARAR

Anadolu 22. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen karar duruşmasına, tutuksuz 15 sanık ile Akşener'in avukatı Meral Alemdar ve sanık avukatları hazır bulundu. Duruşmada söz alan Akşener'in avukatı Meral Alemdar şikayetlerinin devam ettiğini söyledi.

Sanıkların vekili Hatice Akkaya ise, müvekkillerinin protesto haklarını kullandığını savunarak, beraatlarını talep etti.

Davayı karara bağlayan mahkeme, tutuksuz 16 sanığın “tehdit” ve “hakaret” olarak nitelendirilen sözlerinin yasada suç olarak tanımlanmadığından üzerlerine atılı suçlardan ayrı ayrı beraatlarına karar verdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR