Alaattin Çakıcı: Ermeni diasporası..., Kolombiya mafyası...

Gündem 28 Ağustos 2020 18:57
Videoyu Aç Alaattin Çakıcı: Ermeni diasporası..., Kolombiya mafyası...
A
a

Alaattin Çakıcı hakkında çıkan yalan haberler hakkında açıklama yaptı: Ermeni diasporası..., Kolombiya mafyası...

Kıbrıs'ta yayın yapıp, hainlikte zierveleri oynayan Avrupa gazetesinin bugün manşetten yayınladığı; “Türk organize suç örgütü lideri olarak bilinen Alaattin Çakıcı’nın Girne’deki Cratos Otel’i satın aldığı” yönündeki haberine, bizzat Çakıcı’dan yalanlama geldi.

Kişisel Twitter hesabı üzerinden yazılı açıklama yapan Alaattin Çakıcı, haberin yalan olduğunu ifade ederek, “Cezaevinden çıktığımdan şu zamana kadar ne bir yer satın aldım, ne de bir yer sattım” dedi.

Konuyla ilgili 4 farklı tweet atan Çakıcı’nın “İkamet ettiğim Bodrum ve İstanbul’da toplumda bu tip haberler çıkmaktadır. Bu tip haberlerin hepsi külliyen yalandır. Türkiye artık eski Türkiye değildir” ifadeleri dikkat çekti.

Türkiye devletinin, “kimin ne yapıp, yapmadığını bu tip haberleri yapıp basına servis eden kişilerden milyonlarca kere daha fazla bilgi sahibi olduğunu” söyleyen Çakıcı, açıklamasına şöyle devam etti:

“Ermeni diasporasının ve Kolombiya mafyasının parasını Türkiye’de kullanıp, borçlu iş adamlarının malını gasp eden vatan hainlerini, FETÖ ve PKK’nın parasını çalıştıran, sözde iş adamlarının namussuzluklarını bu haberi yapan gazete ve diğer gazeteler neden gündeme getirmiyor?”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR