Alçaklıklar bitmiyor! Bir muhalif gazeteciye daha saldırı

Gündem 15 Mayıs 2019 21:47
Videoyu Aç Alçaklıklar bitmiyor! Bir muhalif gazeteciye daha saldırı
A
a

Alçaklıklar bitmiyor! AKP sessiz kalmaya devam ediyor.. Bir muhalif gazeteciye daha saldırı

Antalya'da yerel bir gazetede köşe yazarlığı yapan gazeteci İdris Özyol, kimliği henüz bilinmeyen bir grup tarafından, çalıştığı gazetenin önünde saldırıya uğradı. Kalabalık grup Özyol'u orada bırakarak olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Yaralanan gazeteci tedavi altına alındı.

Yeniçağ yazarı Yavuz Selim Demirağ da, Ankara’da Türkiyem TV’de sunduğu Meydan programının ardından evinin önünde kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğramıştı.

CHP PM üyesi Çetin Osman Budak da olayla ilgili “Usta gazeteci İdris Özyol Antalya’da çalıştığı gazetenin önünde saldırıya uğradı. Bu alçakça saldırıyı lanetliyorum. Saldırganların bir an önce bulunup cezalandırılması, yanlarına kar kalmaması için konunun takipçisi olacağız” ifadelerini paylaştı.


1000
icon
Hasan Irgatlar. 15 Mayıs 2019 22:49

Tesadüfü değil bu gazeyecilere yapılan saldırılar. Türkiye bu konuda çok deneyimli bir ülke. Bu filmleri çok izledik. Ne zaman iktidarlar bu kede zaafa düşmüş sokak hareketlenmiş ve kardeş kanı dökülmüş. Senaryo aynı figüranlar değişmiş galiba. Çok yazık olur memlekete ve millette. İçerde ve dışarda hainler kurt dumanlı günü bekler misali tetikte bekliyorlar. Bu kadar basiretsizlik olamaz. Terörde medet bekleyenler. Hep yanılmışlardır. Türkiye bu konuda çok deneyimlere sahiptir.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR