Ali Koç'tan Erdoğan'ı kızdıracak sözler!

Gündem 18 Aralık 2017 19:59
Videoyu Aç Ali Koç'tan Erdoğan'ı kızdıracak sözler!
A
a

Ali Koç: Ülke karpuz gibi ortadan ikiye bölünmüş durumda

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan adayı Ali Koç, 50 yaşındaki olduğunu belirterek "Ülkemde hiç bu kadar ayrışmayı görmedim. Ülke karpuz gibi ortadan ikiye bölünmüş durumda" dedi.

Ali Koç, YGA Zirvesi'nde yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

"Sizin içinizde o kadar değişik tarzdan, eğitimden, disiplinden gelen insan var. Ama yek vücut olarak da aynı kültür aynı değerler ve aynı hedefler üzerinde birleşmişsiniz. Atatürk ne diyor? 'Bütün ümidim gençliktedir.' Bu da doğru. Bugün de öyle olacak, yüzyıllar sonra da öyle olacak. Çünkü bir kurumu, bir partiyi, bir futbol takımını, bir aileyi farklılaştıran içindeki insan sermayesi, kalitesi, yapısı. Dolayısıyla bizim insan kalitemiz, sermayemiz ne kadar iyi olursa ülkemiz de o kadar ileri gidecek.

'SİZ ÜLKENİN ÇİMENTOSUSUNUZ'

Karpuz gibi ortadan ayrışmış vaziyetteyiz. Ben 50 yaşındayım, hayatım boyunca bu kadar ayrışmayı görmedim. Dolayısıyla siz ülkenin çimentosusunuz."

'BİZİ AYRIŞTIRMAK ÇOK KOLAY'

Türkiye'nin 'milli değerlerinin çok olmadığını' savunan Koç, şöyle devam etti:

"Yani hangi kesimden gelirseniz gelin altına imza atabileceğimiz değerlerimiz ne yazık ki az. Ne gibi değerlerden bahsediyorum= Türkiye’nin yazılım konusunda ilk 10 ülkeden biri olması veya dünyada sahilleri denizleri en güzel ülke olması, kişi başına düşen ağaç sayısı, 2023 hedefleri gibi dünyanın en önemli ekonomisinden biri olmak gibi hedeflerimiz çok az. Dolayısıyla bizi ayrıştırmak çok kolay."

1000
icon
YOKSUL 2 Ekim 2018 00:03

Rusyada 1 dolar=65 ruble Petrol doğalgaz var. Silah sanayii var. Tarım var. Topraklar bakir. Ama Ruyada 1 dolar 65 ruble. Hemde süper güç Burada yorum yapanlar kin nefret ve fitne ile yazarsa gerçek bilgiden yoksun cahillere benzerler. Acaba mağara numaraları kaç bunların?

2 1 Cevap Yaz
YOKSUL 1 Ekim 2018 23:59

Üretim araçlarını elinde bulunduran emekçiyi sömüren burjuva sınıfının ensesi kalınları sosyalist entellerin umudu olmuşsa vay olsun yoksul halk kitlelerinin haline. Kapitalizmin sosyalist çocuklarına selam olsun.

0 0 Cevap Yaz
Hüseyin Cahit Atan. BURSA. 4 Eylül 2018 23:07

Doğru söze şapka çıkarılır. tabi kafamızda şapka kaldıysa, Çünkü bu gün ekonomideki durumumuz son derece kötü, iyi yönetilmeyen bir ülke, açlığa sefilliğe mahkümdur. Tarım alanlarımız boş bırakılıyorsa, gıda ihtiyacımızı dış ülkelerden karşılıyorsak, sanayide devrim yapamamışsak, bir dikiş makinası bile üretemiyorsak, hangi alanda başarılı olabiliriz. işte son durum gözümüzün önünde, Dış ülkelerde para birimleri değişmezken, Ülkemizde deprem gibi sarsıntı yaşıyoruz, paramızın değerinin azalmasını fakirleşme olarak görüyorum. umarım ben yanılırım... devalüasyon % kaç oldu.?

0 3 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ