Ali Türkşen'den istifa yorumu: Parti içinde koltuk sevdalıları var

Gündem 23 Temmuz 2018 10:55
Videoyu Aç Ali Türkşen'den istifa yorumu: Parti içinde koltuk sevdalıları var
A
a

İYİ Partili Ali Türkşen'den istifa yorumu: Parti içinde koltuk sevdalıları var

İYİ Parti’li FETÖ mağduru Ali Türkşen Best FM’de yayınlanan “Ufuk Karcı İle Konuşan Türkiye” programına katıldı. Türkşen, Meral Akşener’in istifa kararında yaşanılanları anlattı.

Akşener’in bu kararı almasına parti içerisindeki koltuk sevdalısı kişilerin sebep olduğunu söyleyen Türkşen “Ben siyasete girerken koltuk sevdası değil ülke sevdası için girdim. Milletvekili seçilememem benim için hiç önemli olmadı. Ancak partimiz içerisinde koltuk sevdalısı kişiler özellikle de milletvekili seçilemeyenler Sayın Genel Başkan’a eleştirinin dozunu kaçırdı”dedi.

KARARI DAHA ÖNCE ALMIŞ

Ali Türkşen, Meral Akşener’in istifa kararını beklemediklerini söyledi. Türkşen, Akşener’in aldığı bu kararın daha önceden alınan bir karar olduğunu belirterek “Sayın Genel Başkan istifa kararını açıklarken bu kararı o an değil önceden aldığı izlenimi oluştu bende. Parti içerisindeki koltuk sevdalılarının özellikle de sosyal medyada kantarın topuzunu kaçıran eleştirileri sebep oldu” şeklinde konuştu.

“5 MİLYON SEÇMENİMİZE SORUMLULUĞUMUZ VAR”

Ali Türkşen, delegeler olarak Meral Akşener’i tekrar aday göstereceklerini söyleyerek, “İYİ Parti eşittir Meral Akşener, Meral Akşener eşittir İYİ Parti. Verdiği bu kararı değiştireceğiz. Bize oy veren 5 milyon vatandaşımıza karşı sorumluluğumuz var” ifadelerini kullandı.

1000
icon
Yusufsavaş 23 Temmuz 2018 11:22

Eskisehirden selamlar kesinlikle meral akşener başkanımızın iyi partiden ayrılmasını istemiyoruzbirlikten kuvvet doğar daha çok çalışalım iyi partiyi daha iyi yerlere getirelim selamlar

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ