Ankara’da büyük koalisyon: Akşener 12 parti birden topladı!

Gündem 20 Şubat 2018 22:18
Videoyu Aç Ankara’da büyük koalisyon: Akşener 12 parti birden topladı!
A
a

Otel’deki yemek davetine, MHP, AP, ANAP, AKP, DSP, HP-SHP, DYP, RP, FP, SP, BBP'li 300'ü aşkın politikacı katıldı.

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, yemek öncesi yaptığı konuşmada ”Hepiniz benim için çok değerlisiniz. Bugün artık küfüre ve iftiraya değil zarif cümlelere  ihtiyacımız var. Artık o zarifliği yakalamalıyız. Hepinizin fikirlerine değer veriyorum. Türkiye’nin konuşmaya ihtiyacı var eğer Türkiye konuşsaydı bugün Afrin dahil bir çok sorunu daha rahat çözerdik” dedi.

YOĞUN KATILIM

12 partiden eski ve yeni politikacı, Akşener’in yemeğinde yer aldı. MHP’li eski bakanlar Agah Oktay Güner, Namık Kemal Zeybek, Enis Öksüz, Sadi Somuncuoğlu, Abdülhaluk Çay ile HP-SHP ve DSP’li eski bakanlar İrfan Gürpınar, Aydın Tümen, Suat Çağlayan da yemeğe katıldı. DYP ve ANAP’lı eski Bakanlar, Hamdi Üçpınarlar ve Ahad Andiçen’in yanı sıra Adalet Partili eski bakan ve politikacı Ali Naili Erdem de yemekte yer aldı.

 

MHP eski Milletvekili Cihan Paçacı ve Şevket Bülent Yahnici ile BBP eski Milletvekili Ökkeş Şendiller ve Esat Bütün, DSP’li Hasan Akgün ve Adil Aşırım, DYP ve AKP’li eski vekil Mehmet Dülger, RP-FP- SP ve AKP’li Ersönmez Yarbay, DYP’li Baki Tuğ da yemeğe katıldı.  İYİ Parti Genel Başkan yardımcıları Ayfer Yılmaz, Koray Aydın ve Ümit Özdağ da Akşener’e eşlik etti.

HEPSİYLE EL SIKIŞTI

300’ü aşkın politikacı yemekte buluşurken, Akşener de yemek başlamadan önce masaları tek tek dolaştı ve tüm konuklarla el sıkışarak selamlaştı. Meral Akşener, yemek sırasında konuklarla sohbet de etti.

1000
icon
İSMAİL GÖKMEN 23 Nisan 2018 15:02

SAYIN AKŞENER I İÇİŞLERİ BAKANI OLDUĞU ZAMANDAN BERİ TAKDİR EDİYORUM VE BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM ÇALIŞMALARIM İYİ PARTİ İÇİN SAYIN AKŞENER É BAŞARILAR DİLERİM YOLUMUZ AÇIK OLSUN

0 10 Cevap Yaz
Çağdaş 7 Nisan 2018 21:59

Haim NAHUM DOKTORİNİ

0 0 Cevap Yaz
BAŞARACAKSIN INANIYORUZ CESUR YUREK ALLAHIM YARDIMCIMIZ OLSUN İNŞALLAH 22 Şubat 2018 20:58

TUNA IŞIKHAN

1 4 Cevap Yaz
İlhan balcı 20 Şubat 2018 22:50

İlhan balcı haydi yürekli demir leydi bütün insanları kucakla başaracağız allahın izniyle

0 7 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR