APO'dan sonra FETO da CHP'ye rest çekti: Oy vermeyin!

Gündem 21 Haziran 2019 11:35
Videoyu Aç APO'dan sonra FETO da CHP'ye rest çekti: Oy vermeyin!
A
a

AKP yardım istedi hepsi sıraya girdi! APO'dan sonra FETO da CHP'ye rest çekti: Oy vermeyin!

23 Haziran seçimlerine iki gün kala, terör örgütü PKK Lideri Abdullah Öcalan'a ait olduğu iddia edilen seçimlerde tarafsız kalma mesajı Anadolu Ajansı üzerinden devreye sokulmuştu. AKP'nin seçim politikasına bir destek de FETÖ'den geldi. FETÖ'nün firardaki polislerinden Emrullah Uslu 23 Haziran'da boykot çağrısı yaptı.

CHP milletvekili Özgür Özel'in FETÖ karşıtı mesajına yanıt veren Uslu, "Bu CHP’ye oy vermek zorunda değilsiniz ey cemaat mensubu insanlar. #BanaTeröristDiyeneOyYok deyin seçimi boykot edin. Hiç olmazsa vicdanınız rahat eder. Bu kafa Ehven-i şer filan değil, bildiğin Ehli Şer kafasıdır..."ifadelerini kullandı.

Uslu, CHP'nin FETÖ karşıtı söylemini hedef alarak FETÖ mensuplarına sandığa gitmeme çağrısında bulundu.

Bir süredir AKP yönetiminde geçmişte FETÖ'ye yakınlığıyla bilinen isimlerin görevlendirilmesi dikkat çekiyordu.

işte o mesaj:

1000
icon
Mustafa yaman 21 Haziran 2019 14:02

Fetullah Gülen aslında bu açıklamayı yapmak için tam zamanına denk getirmiş,çünkü apo pici açıklamasını yapmış ortağını bekliyordu Kİ dün akşam sayın Erdoğan’ın konuşmadı da tuz İle biberi oldu Ve millet ittifakına vermeyeceği desteyi açıkça vermeyeceksiniz açıklaması İle perçinlemiş oldu. Şimdi artık 23 akşamı oluşturulmak istenen algı operasyonu Kİ o da yazılmış hazır bekletilirdir. Fakat İstanbullu verdiği oyun hesabını bu sefer SANDIĞA attığı oy çokluğu İle almış olacak.

1 3 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR