Arda'yı Reisi de kurtaramaz! Savcılık çağırdı...

Magazin 11 Ekim 2018 19:58
Videoyu Aç Arda'yı Reisi de kurtaramaz! Savcılık çağırdı...
A
a

Arda'yı Reisi de kurtaramaz! Savcılık çağırdı...Arda Turan İfade veriyor...

Reisçi futbolcu Arda Turan önceki gece aralarında Burak Yılmaz’ın olduğu erkek arkadaşlarıyla Emirgan’daki Gizli Kalsın adlı bara eğlenmeye gitti.

İlerleyen saatlerde mekana şarkıcı Berkay ve eşi Özlem Şahin de geldi. Ünlü futbolcu Berkay'ın dışarıya çıktığı bir anda karısı Özlem Şahin'in yanına gelerek kendisini sözlü taciz etti.

Taciz sözlerini duyan Berkay, Turan’a 'Karımı eve bırakıp döneceğim. Erkek erkeğe konuşacağız' diye karşılık verdi. Bu uyarı üzerine gerilen Turan da Berkay’a kafa attı. Kanlar içinde kalan şarkıcı, eşi ve arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldı.

Turan’ın Berkay ile kavga ederek burnunu kırdığı iddiaları üzerine savcılık soruşturma başlattı. Berkay’ın eşinin şikayetçi olması üzerine soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı inceleme başlattı. Olayı araştıran savcılığın önümüzdeki günlerde Arda Turan’ı ifadeye çağırabileceği öğrenildi. 

İfadeye çağrılacak olan Turan hapis cezasıyla şoke olabilir. Konuyla ilgili Siyasetcafe.com'a değerlendirmelerde bulunan Avukat Rabia Çelik, Arda Turan'ın 2 ile 5 yıla kadar bir ceza alabileceğini belirtti. Çelik, Şarkıcı Berkay'ın darp raporuna göre bu cezanın artabileceğini de ekledi.

Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavganın ardından yıldız futbolcu hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Arda Turan-Berkay kavgasında, Turan’ın elindeki silahın ateş aldığı ortaya çıktı. Savcılık, futbolcunun yakalanması ve tabancanın bulunması talimatını verdi. Kasten yaralama ve silahlı tehditten soruşturma başlatan savcılık, Berkay, eşi ve Murat Dalkılıç’ın ifadesinin alınmasını istedi.

Salı gecesi Arda Turan ve Berkay Şahin arasında  tartışma sırasında, Turan’ın kafa attığı Berkay Şahin’in burnu kırıldı. Ünlü şarkıcı ve eşi Özlem Şahin özel bir hastaneye gitti. Saatler 05.30’u gösterdiğinde Arda Turan da onların bulunduğu hastaneye giriş yaptı. İddiaya göre ikili arasında tartışma sürerken hastaneye Murat Dalkılıç da geldi. Güvenlik görevlileri, hastaneye gelen kişilerin alkollü olduklarını, ayrıca ünlü futbolcunun belindeki kabarıklığı fark etti ancak Arda Turan onlara hiçbir olumsuzluk yaşanmadığını söyledi. Ne var ki tartışma sırasında silah ateş aldı. Mermi fotokopi makinesinden sekip yere isabet etti. Bunun üzerine Arda Turan hastaneden ayrıldı.

SİLAH KAMERADA

Olayın haber verilmesi üzerine olay yerine gelip inceleme başlatan polislere silahtan çıkan mermi çekirdeği özel güvenlikçiler tarafından teslim edildi. Mermiye el konulurken, güvenlik kamera görüntüleri incelendi. Görüntüler, Arda Turan’ın elinde silah olduğunu ortaya çıkardı.

Polis Cumhuriyet Savcılığı’na bilgi verdi. Savcılık, “kasten yaralama ve silahlı tehdit”ten dosya açılması, Arda Turan’ın yakalanması ve tabancanın bulunması talimatını verdi. Ayrıca Berkay, eşi ve Murat Dalkılıç’ın ifadelerinin alınmasını istedi. Özlem Şahin’in ifadesinde cinsel taciz suçlamasında bulunması halinde ayrıca talimat için savcılığa bilgi verilmesi de talep edildi.

ARDA TURAN İFADE İÇİN EMNİYETTE!

Arda Turan-Berkay kavgasında, Turan'ın elindeki silahın ateş aldığı ortaya çıktı. Savcılık, futbolcunun yakalanması ve tabancanın bulunması talimatını verdi. Savcılığın talimatı ardından Arda Turan ifade vermek için emniyete gitti.

1000
icon
Edremit Kara memiş 11 Ekim 2018 21:17

Bir insan AKP'li ise her türlü namussuz ve şerefsizlige potansiyeli vardır!!!

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR