Arınç 'Beka nereden çıktı' dedi! Özhaseki'yi ve Zeybekci'yi bombaladı

Gündem 6 Mart 2019 14:23
Videoyu Aç Arınç 'Beka nereden çıktı' dedi! Özhaseki'yi ve Zeybekci'yi bombaladı
A
a

AKP'nin 'Abisi' olarak bilinen Bülent Arınç 'Beka nereden çıktı' dedi! Özhaseki'yi ve Zeybekci'yi bombaladı

TBMM eski Başkanı Bülent Arınç AKPnin eski milletvekilleriyle yaptığı toplantıda yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakı’nın beka meselesine ağır sözlerle yüklendi ve Mehmet Özhaseki’yi eleştirdi.

MEHMET ÖZHASEKİ EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki'nin ev sahibi olduğu toplantıya 230 vekil davet edildi ancak katılım yarı yarıya oldu. Toplantıya AKPde 24. 25. ve 26. dönem milletvekilliği yapan 110 eski milletvekili ile 4 eski TBMM Başkanı'nın katıldı.

ARINÇ SEÇİM STRATEJİSİNİ BOMBALADI

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki'nin gecikmeli katıldığı toplantıda söz alan Bülent Arınç, 50 dakikalık uzun bir konuşma yaptı.

Bülent Arınç, Cumhur İttifakı'nın 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde seçim sloganı haline getirdiği beka meselesi için “Şu anda ülkede beka diye bir sorun yok. Nerden çıktı bu beka meselesi. Seçim stratejimiz doğru değil” eleştirisinde bulundu.

“ALİ BABACAN OLMALIYDI”

Mehmet Özhaseki’yi kastederek Ankara adayının belirlenmeden önce esnafın nabzını tuttuğunu ve kendisinin Hamamönü’nde ofisinin olduğunu ifade eden Bülent Arınç; “Görüştüğüm 10 kişiden 9'u Ali Babacan'ı istiyordu. Madem aday gösterilmedi, Özhaseki'nin gezilerine Babacan da davet edilsin, birlikte gezsinler” dedi.

ARINÇ ZEYBEKCİ’Yİ DE BOMBALADI

Bülent Arınç toplantıda AKP’nin İzmir adayı Nihat Zeybekci’yi de bombaladı. Zeybekçi'nin ‘Şarap' ile ilgili sözlerine de atıf yapan Arınç, “Nasıl konuşuyor Allah aşkına, kim yönlendiriyor? Rahmetli Erbakan Manisa'ya gelmişti. ‘Hepsini denize dökmek lazım' diye bir konuşma yaptı, Manisa'da ben seçimi kaybettim. Nerede, nasıl mesaj verileceğini iyi belirlemek lazım” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ