Arınç'tan kötü haber geldi..En son kimlerle görüştü

Gündem 10 Eylül 2020 16:12
Videoyu Aç Arınç'tan kötü haber geldi..En son kimlerle görüştü
A
a

Bülent Arınç'tan kötü haber geldi..En son kimlerle görüştü

AK Parti'nin tartışmalı ismi Bülent Arınç, koronavirüse yakalandı.

Resmi Twitter hesabından açıklamada bulunan Bülent Arınç, “Bugün eşim ve benim koronavirüs şüphesiyle hastane ortamında yapılan tetkiklerimiz neticesinde test sonuçlarımızın pozitif olduğunu öğrendik. Sağlık durumumuz şu an hamdolsun iyidir. Tedavimiz bu aşamada doktor gözetiminde evde devam edecektir” dedi.

Bülent Arınç açıklamasının devamında, "Dualarınıza ve iyi dileklerinize ihtiyacımız var. Bizler de bu ve benzeri hastalıklara maruz kalan tüm dostlarımıza ve milletimizin her bir ferdine Rabbimizden acil şifalar dileriz" ifadelerini kullandı.

8 GÜN ÖNCE KÜLLİYEDEYDİ

Koronavirüs testi pozitif çıkan Bülent Arınç, 8 gün önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki toplantıdaydı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nda, Kurul üyeleri İsmail Kahraman, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin, Yıldırım Akbulut, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da yer almıştı.

21 GÜN ÖNCE DE HABERTÜRK’TEYDİ

Eski Meclis Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç, 21 gün önce ise Habertürk'te Mehmet Akif Ersoy'un soruları yanıtlamıştı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR