Aşk iddialarından sonra 60 işçi kovuldu!

Gündem 23 Mayıs 2019 16:55
Videoyu Aç Aşk iddialarından sonra 60 işçi kovuldu!
A
a

Buket Aydın'ın Demirören medyasındaki skandalları bitmiyor: Aşk iddialarından sonra 60 işçi kovuldu!

Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın'la ünlü iş adamı Yıldırım Demirören'in aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Kemal Kılıçdaroğlu'nu konuk ettiği programda attığı kahkahalarla tepki çeken Buket Aydın'ın Kanal D'deki işine son verildiği haberleri gündemde düşmezken, bomba bir iddia ortaya atıldı.

DEMİRÖREN İLE AŞK YAŞIYOR

Medyaradar'ın haberine göre, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören'in son dönemin en çok konuşulan ismi Buket Aydın'a ilgisi olduğu iddia edildi.

BUKET AYDIN O DÜĞÜNDE ORTAYA ÇIKTI

Söz konusu aşk iddiası, Yıldırım Demirören ve Revna Demirören çiftinin kızları Yelda Demirören ile merhum işadamı Hasan Kalyoncu ile Nevin Kalyoncu'nun oğlu Haluk Kalyoncu iki bine yakın davetlinin katıldığı törende ortaya çıktı.

DÜĞÜNE DAVET EDİLMEMİŞ

Ortaya atılan diğer bir iddiaya göre, Demirören Ailesinin içindeki Buket Aydın gerilimi sürerken, bombanın fitili 'Düğün Gecesi' ateşlenmiş. Bir iddia da odur ki, Buket Aydın düğüne davet edilmemişti.

REVNA DEMİRÖREN’DEN TEPKİ: BU KIZIN NE İŞİ VAR?

Davetsiz olarak gittiği düğünde Buket Aydın'ı gören Revna Demirören, "Bu kızın ne işi var? Kim çağırdı buraya" diyerek tepki gösterdiği söylendi.

60 KİŞİ KOVULDU!

Demirören Medya’ya bağlı Kanal D’deki işinden çıkarılmasının ardından tekrar işe dönen Buket Aydın olayının ardındaki emekçi kıyımı Meclis’te gündeme geldi. Buket Aydın’ın işten ayrılıp, geri dönmesi sürecinde 60 güvenlik görevlisinin işten çıkarıldığı ortaya çıktı.

1000
icon
Buketsu 24 Mayıs 2019 11:49

Biraz daha şişirt dudaklarını daha fonksiyonel çalışırsın!

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ