Atatürk Anıtı'na balta ile saldırı!

Gündem 13 Kasım 2018 14:15
Videoyu Aç Atatürk Anıtı'na balta ile saldırı!
A
a

Karapeçeli sözde Müslüman şahıs Atatürk Anıtı'na balta ile saldırdı...

Tekirdağ'da kimliği belirlenemeyen bir kadın, Atatürk Anıtı'na balta ile saldırdı.

Tekirdağ Çorlu'daki Omurtak Caddesi üzerinde bulunan Atatürk Anıtı'na gelen bir kadın, üzerinde taşıdığı baltalayıp çıkarıp, Atatürk'ün ayak kısmına vurdu. Çevrede bulunanların tepki gösterdiği kadın, daha sonra baltayı çarşafının içine gizleyerek alandan uzaklaştı.

Heykelin ayak kısmında hafif hasarın oluştuğu saldırı, çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Haber verilmesi üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Polisin yaptığı incelemede baltalı saldırıyı gerçekleştiren kadının, Atatürk Anıtı'na bir yazı da bıraktığı görüldü. İçeriği açıklanmayan yazı, polis tarafında alınırken, kaçan kadının yakalanması için çalışmalar sürüyor.


Çorlu  Kaymakamı Cafer Sarılı, Atatürk Anıtı'na yapılan baltalı saldırıyla ilgili emniyet mensuplarının çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, "Bizlerin hiç tasvip etmediğimiz bir olay. Emniyet mensubu arkadaşlarımız hassasiyetle çalışmalarını sürdürüyorlar. En kısa sürede olayı gerçekleştiren zanlı yakalanarak adalete teslim edilecektir" diye konuştu.

1000
icon
Mehmet ilke 14 Kasım 2018 23:16

Böle müslüman nerde varsa ....

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ