Atatürk düşmanı fesli Kadir, Erdoğan'ı hedef aldı: Kaybedersin!

Gündem 22 Eylül 2018 23:58
Videoyu Aç Atatürk düşmanı fesli Kadir, Erdoğan'ı hedef aldı: Kaybedersin!
A
a

Atatürk düşmanı fesli Kadir, CHP'li vekilin tahliyesi ile ilgili Erdoğan'ı hedef aldı: Kaybedersin!

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu iki gün önce Yargıtay’ın verdiği tahliye kararıyla 15 aydır tutuklu bulunduğu cezaevinden çıktı. Yargıtay, Enis Berberoğlu'na, MİT TIR'ları görüntülerini Can Dündar'a ilettiği gerekçesiyle verilen 5 yıl 10 ay hapis cezasını onarken,  milletvekilliği sona erinceye kadar Berberoğlu'nun cezasının infazının durdurulmasına ve salıverilmesine karar vermişti.

Enis Berberoğlu’nun tahliye kararı sonrasında, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 'hocam' dediği, Kurtuluş Savaşı için 'Keşke Yunan galip gelseydi'diyen, İstiklal şairimiz Mehmet Akif Ersoy’a ağır sözler eden, Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu’nun sosyal medya hesabından dikkat çeken bir mesaj paylaşıldı.

Berberoğlu’nun tahliyesi sonrasında, Kadir Mısıroğlu’nun Twitter hesabından bugün, “Düşmana verilen tâvizin en ağır bedeli, hakîki dostları kaybetmektir” şeklinde mesaj paylaşıldı. Odatv’nin Kadir Mısıroğlu’na yakın kaynaklardan edindiği bilgiye göre, Mısıroğlu bu mesajı, CHP’li Berberoğlu’nun tahliyesi yüzünden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tepki için attı.

İşte o mesaj:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ