Atatürk'e çok ağır küfürler etti! Kimse sesini çıkarmadı...

Gündem 31 Ekim 2018 22:09
Videoyu Aç Atatürk'e çok ağır küfürler etti! Kimse sesini çıkarmadı...
A
a

Mehmet Emin Korkmaz denilen şahsiyetsiz, Atatürk'e çok ağır küfürler etti! Kimse sesini çıkarmadı...

Şırnak Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Mehmet Emin Korkmaz Cumhuriyet Bayramı kutlamaları öncesinde Atatürk’e 'liveta, putperes, i…' diye küfürler yağdırdı.

Korkmaz’ın kimliği bilinmesine rağmen bulunduğu göreve nasıl geldiği ve hala orada nasıl durduğu büyük bir tartışma yarattı.

Şırnak Üniversitesi'nde yolsuzluk, hırsızlık, usulsüzlük ve skandal uygulamalarla ilgili iddialar eksik olmuyor. Bu arada halen görevde bulunan isimlerin Atatürk ve Cumhuriyet karşıtlığı da sürüyor.


En son üniversitenin Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Mehmet Emin Korkmaz'ın 26-27-28 Ekim 2018 günlerinde kişisel facebook sayfasından Atatürk'e ağır hakaretler, küfürler yağdırdı. Atatürk’e livata, putperest, i… gibi sözler sarf etti.


Üniversitede bu tip yöneticilerin sayısının epeyce fazla olduğunu kaydeden üniversite çalışanları ise, “Bu kişilerin yaptıkları her şey biliniyor. Ama üniversite yönetimi sessizliğini koruyor. YÖK de yazılanlarla ilgili olarak harekete geçmiş değil. Herşeyin gerçek ve doğru olduğunu rektör ve genel sekreter de biliyor. Ama şimdilik sessiz kalıp olayların unutulmasını bekliyorlar” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ