Atatürk'e hakaret eden Süleyman'ın kirli çamaşırları dökülüyor!

Gündem 22 Mayıs 2017 19:44
Videoyu Aç Atatürk'e hakaret eden Süleyman'ın kirli çamaşırları dökülüyor!
A
a

1986 veya 87 yılı….

Şimdi rahmetli olmuş çok büyük bir siyasetçi 12 Eylül İhtilali sonrasında yeni serbest kalmış. Ankara Bahçelievler'de yakının bir ofisinde çalışmalarda bulunmakta. O ofise bir gün bir adam gelir. Kendisi eski polis… Daha doğrusu polislikten “atılma” birisi…

Gönüllü çaycılık işlerine başlar. Kendisini o siyasetçinin yanına bu şekilde yamamaya O’nun etkisinden faydalanmaya çalışır. Fakat hem O siyasetçi hem de O’nun yakın çevresi bu kişiden son derece rahatsızdır.

Sonra bu kişinin başına ufak bir kaza gelir. Birileri tarafından demir sopalara iyice dövülür.

Fakat bu kişi yılmaz. O siyasetçinin Ankara Bahçelievlerdeki ofisine gelmeye devam eder.

Sonra bir gün polis O siyasetçinin ofisini basar ve bu kişiyi sorar. Polis’e ofisin kimin kullandığı söylenir. Polis de bu kişiyi oradan almaktan vazgeçer ve sonra başka bir yerden alır.

Polis bu kişiyi niçin mi arar?

O zamanki Milli Piyango Genel Müdürü şikayetçi olmuştur. Daha doğrusu Milli Piyango Genel Müdürü’nün karısı şikayetçi olmuştur.

Bu kişi Genel Müdür’ün kendisinden yaşça büyük olan eşi ile ilişki yaşamış ve bu ilişkiyi de kadına karşı şantaj olarak kullanıp para sızdırmaya kalkmıştır. Kadın önce bu isteklere boyun eğmiş sonrasında da artık dayanamayıp bu konuyu kocasına anlatmış, kocası da polise durumu söyleyerek o kişiden şikayetçi olmuştur.

O kişi tutuklanır. Olay Hürriyet ve Milliyet gibi büyük gazetelerde “manşetlere” çıkar. O kişi sonrasında birden kaybolur. Sonrasında bir ceza alıp almamış mıdır bilmiyorum.

Ancak o kişi bugünlerde Türkiye’nin gündemine oturmuş durumda.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu Atatürk’e yönelik hakaretleriyle TVNET’te Mustafa Armağan denilen çakma tarihçinin konuğu olarak meşhur oldu.

Kendisi 30 kitap yazmış. Bu kadar kitabı nasıl yazmış bilinmiyor. Tanıyanlar bunun pek mümkün olmadığını da söylüyorlar.

Kitaplarından birisi de “Atatürk’ün Gönül Galerisi”…

Evet, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü manevi kızı Afet İnan ile ilişki yaşadığını iddia ve ima eden bu kişi Süleyman Yeşilyurt’tan başkası değil…

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ