Atatürk heykeline çıkma nedenini açıkladı

Gündem 14 Kasım 2018 18:23
Videoyu Aç Atatürk heykeline çıkma nedenini açıkladı
A
a

Adıyaman'ı birbirine katan müptezel...Atatürk heykeline çıkma nedenini açıkladı

Adıyaman'da, Atatürk heykeline çıkan ve linç edilmekten polis tarafından kurtarılan Ahmet B., savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

Hakkında daha önce 'uyuşturucu kullanma' suçundan işlem yapılan Ahmet B., dün öğle saatlerinde, Kapcami Mahallesi Sümer Meydanı'ndaki Atatürk heykeline çıktı. Başında poşu olan ve Atatürk heykelinin omuzlarında oturan Ahmet B.'yi görenler, tepki gösterip, polise ihbarda bulundu. Elindeki poşette uçucu madde bulunan Ahmet B., büstten indirildiği sırada çevredeki kalabalık tarafından linç edilmek istendi. Polisin güçlükle kalabalığın içinden çıkardığı Ahmet B., gözaltına alınarak, emniyete götürüldü.

Bisiklet tamirciliği yaptığı öğrenilen ve uyuşturucu ile uçucu madde bağımlısı olduğu belirlenen Ahmet B., ifadesinde, Atatürk heykeline zarar vermediğini söyledi. Atatürk'ü çok sevdiği için heykeline çıktığını öne süren Ahmet B., "Atatürk'ü çok seviyorum. Ben çok sevdiğim için büste çıktım. Bir zarar vermedim. Amacım zarar vermek değildi. Madde kullandığım için o an ne yaptığımın farkında değildim. Kalabalık oluşunca korktum ve polisler gelince büstten indim" dedi.

SERBEST BIRAKILDI

Atatürk heykeline çıkan ve linç edilmekten polis tarafından kurtarılan Ahmet B., emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Uyuşturucu ve uçucu madde bağımlısı olduğu belirlenen Ahmet B., savcılık sorgusunun ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

1000
icon
Cihangir Cihaner 14 Kasım 2018 23:10

Oğlum çıktığın deliğe koyarım bak, Götünün kalıntısı aldıracaksan benimkinin başına çıkta biraz dinlen olurmu.

0 0 Cevap Yaz
Murat 14 Kasım 2018 22:52

Yalan söylüyor ibne orospu çocuğu. Bu Atatürk düşmanlarının alayı Bonzaici.

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ