Athena Gökhan AKP'li Yavuz'a çok fena giydirdi!

Gündem 2 Mayıs 2019 18:59
Videoyu Aç Athena Gökhan AKP'li Yavuz'a çok fena giydirdi!
A
a

Athena Gökhan AKP'li Ali İhsan Yavuz'a çok fena giydirdi!

Athena grubu solisti Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz için "Hani insan yalan söylerken bir ifade oturur suratına, onu hemen anlarsınız" ifadelerini kullandı.

Yavuz, bugün bir basın açıklaması düzenleyerek İstanbul seçimlerine dair konuştu.

"İstanbul’da kesinlikle bir şeyler oldu" diyen Yavuz, "Neden bunu söylüyorum? 29 bin oy 13 bine indiyse ki, şimdi kısıtlı, cezaevinde bulunanların oy kullandığını da gördük. Farkın azaldığını söylüyor. İstanbul’da bir şey olmadığını hiç kimsenin iddia etmesi mümkün değildir. CHP lehine bir şeyler olduğunu ifade edebiliriz. Usulsüzlükleri CHP koordine etti demedik. Ama birileri yaptı, bu CHP’nin işine yarasın diye yapıldı dedik. Ve CHP’ye de hep seslendik. Sesinizi çıkartmazsanız, sesinizi çıkarmamanız bir yana; örtmeye çalışırsanız bu gelecekte sizi de vurur. Bu doğru değil. Türkiye’nin ikinci partisine bu yakışmaz, gelin bu süreci arındıralım diye seslendik" dedi.

Bu açıklamanın ardından Gökhan Özoğuz, Yavuz'a Twitter hesabından tepki gösterdi. 

"Hani insan yalan söylerken bir ifade oturur suratına , onu hemen anlarsınız" diyen Özoğuz, "Bir de merak ediyorum; Dünyanın neresinde bir Cumhurbaşkanı belediye başkanlığı seçiminde parti bayraklarının üstündeki resimde adayın yanında yer almıştır? Allah yalan söyleyenleri sevmez cezalandırır!" ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR