Athena Gökhan AKP'ye gömmeye, İmamoğlu'nu övmeye devam ediyor

Gündem 4 Mayıs 2019 16:11
Videoyu Aç Athena Gökhan AKP'ye gömmeye, İmamoğlu'nu övmeye devam ediyor
A
a

Sanatçı Athena Gökhan AKP'ye gömmeye, İmamoğlu'nu övmeye devam ediyor

Athena Gökhan, sosyal medyada siyasete bakış açısını saklamayan bir isim… Kimi zaman yandaş basının hedef gösterdiği Gökhan Özoğuz, son olarak Ekrem İmamoğlu’nun Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmet’in vefatının 538. yılı ile ilgili paylaştığı bir videoyu alıntıladı. Gökhan, söz konusu mesajında ise şöyle dedi:

“Osmanlı’nın geçmişimiz olduğunu benimsemiş vatandaşlarımız Atatürk’ü sevmez” noktasının bittiği bir yaklaşım. Doğrusuyla yanlışıyla tüm zamanlar bizim. Beni en çok etkileyen şey bu ‘kucaklaşma’. Bu yüzden şimdiye kadar hiçbir siyasi karakteri Ekrem Bey kadar benimseyemedim.”

DİLİPAK'I GÖMDÜ!

Özoğuz paylaşımında, “Bizler dönemler içinde olaylara çeşitli tepkiler veririz. Halk olarak haklı haksız diye ayırırız. Fakat hep konuların iç yüzünün ne olduğunu bilmenin imkanı olmadığıyla karşılaşırız” diye yazdı.

Ardından da, “Büyüklerimiz; Hiçbir zaman Devlet iç sisteminin nasıl çalıştığını, planlarını, projelerini Halkın bilemeyeceğini söylerlerdi. Kimin neyi neden yaptığını anlamamızın imkanı olmadığını Bizhatırlatırlardı. Biz de olaylara duygusal baktığımızda tepki verirdik ama hep haklı çıkarlardı” yorumunu yaptı ve Dilipak’ın videosunu paylaştı.

Dilipak’ın videoda, “Aslında Apo da sistemin bir kurbanı. Bizi bir terminatör olarak böyle yetiştirdiler” dediği duyuluyor ve iddialarını şu sözlerle sürdürüyor:

“Abdullah Öcalan aslında bebek katili diye yazılıp çiziliyor ya. Yabancı birisi değil. Aileden biri. Aslında üniversite yıllarında namaza falan da giden, fikir kulübü çevresinde, Hasan Cemal Güzeller’in bulunduğu ortamlarda olan biri. Üniversite yıllarından beri devletle ilişkili. Hanımı Kesire MİT ajanıydı. Kayınpederi de MİT’te önemli bir göreve sahipti.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR