Bağış kampanyası AKP'yi karıştırdı: Albayrak...

Gündem 2 Nisan 2020 16:34
Videoyu Aç Bağış kampanyası AKP'yi karıştırdı: Albayrak...
A
a

Bağış kampanyası AKP'yi karıştırdı iddiası: Albayrak'ın başarısızlığı ortaya çıktı

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın başlattığı bağış kampanyası, kamuoyunda tartışmalara neden olurken, kampanyaya AKP içerisinden de eleştirilerin olduğu iddia edildi.

Yeniçağ'dan Fatih Ergin'in haberine göre, AKP çevrelerinden edinilen bilgilere göre, partideki bazı üst düzey isimlerin söz konusu bağış kampanyasının ekonomide başarılı olduklarına dair kullandıkları söylemler ile çeliştiğini düşündükleri belirtildi.

ALBAYRAK’A TEPKİ

Partideki bazı çevrelerin bağış kampanyasının Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın başarısızlığını ortaya koyduğunu söylediği ifade edilirken, özellikle salgın sonrasında kullanılmak üzere muhalefete malzeme verildiğini öne sürdükleri kaydedildi.

Partili yetkili bir ismin ise konu ile ilgili, “Ekonomiden dolayı yerel seçimlerde kan kaybettik. Yerel seçim sonuçları ekonomiye dış müdahale olduğuna vatandaşların itibar etmediğini gösterdi. Şimdi bir bağış kampanyası yapıyoruz. Kendi elimizle ekonominin iyi olmadığını ortaya koymuş oluyoruz” şeklinde konuştuğu belirtildi.

1000
icon
Özer Topçu 2 Nisan 2020 18:14

Bunların ülkeyi batırdıklarını bilmeyen kalmadı, kimse endişe etmesin.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ