Bahçeli Akşener'i yine tehdit etti! McKinsey'e sahip çıktı..

Gündem 9 Ekim 2018 11:27
Videoyu Aç Bahçeli Akşener'i yine tehdit etti! McKinsey'e sahip çıktı..
A
a

''Erdoğan Bahçeli'den daha milliyetçi'' dedirten çıkış: Akşener'i yine tehdit etti! McKinsey'e sahip çıktı..

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Lideri Meral Akşener'e yapılan saldırıya ve McKinsey'e sahip çıktı.
“MCKİNSEY’E IMF, KOZMİK ODA DEMEK CAHİLLİK DEĞİL, ÜMMİLİKTİR”

McKinsey müdaafasının bize düşmeyeceğini, yeni bir IMF olmadığını söyledik. Bre zır cahiller! Mckinsey birçok ülkede danışmanlık veren bir şirkettir. İrade olduktan sonra ister uygular, isterseniz teşekkür eder geri gönderirsiniz. McKinsey’e IMF, kozmik oda demek cahillik değil, ümmiliktir. Duyunu umumiye derseniz, hastalıklı olduğunuzu, tarih sahnesinden çekildiğinizi, Türklükle bağınızın kalmadığını söylersiniz. Bizim McKinsey diye bir derdimiz yoktur, olamaz. İpsizi sapsızı, HDP’si, CHP’si dertlerini Cibali Karakolu’na anlatsınlar.

Bahçeli, Akşener'in evinin önündeki provakasyonu, 'demokratik hak' olarak değerlendirdi. 

Bahçeli'nin grup toplantısında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i hadef aldığı ve Akşener'in evinin önünde yaşanan provokasyonu savunduğu sözleri şu şekilde:

“DAVET VERİNCE İCABET EDEN ÇIKACAKTIR, ÇIKMIŞTIR DA”

Don Kişot, yel değirmenlerine kılıç çekerek saldırırdı. Siyasi Don Kişotların da ilkeleri, çizgileri yoktur. İP Genel Başkanı’nın söylemleri zincirleme olaylara neden olmuştur. Bu şahıs MHP’ye nifak tohumları fırlatmış, zehir kusmuştur. İP Genel Başkanı’nın kulağına kim fısıldadıysa ilkel bir şekilde partimize ve dava arkadaşlığımıza saldırmıştır. Küçük ortak dedi, lastik adam dedi, paspas dedi. Yalanına yalan ekledi, bu iftiraları ayaklarımızın altında çiğniyor, muhatabına iade ediyoruz.

Sosyal medyadan cevap verince Türkiye’nin konuştuğu olaylar vuku bulmuştur. Adres vererek cevap verecek kadar çıldırmıştır. Davet verince icabet eden çıkacaktır, çıkmıştır da. Gidenler gayet normal protesto yaptılar. İl teşkilatımızdan habersiz bunu yaptıkları için görevden aldık. Ankara’dan adres verip Üsküdar’da olması, 2 kişiyiz deyip 3’üncü kişinin de videoya alması dikkatten kaçmamıştır. Evde kimler konuşlanmıştır.

“ÜSKÜDAR’DA TUZAK KURULMUŞTUR”

Üsküdar’da tuzak kurulmuştur. Hiçbir Türk kadınının kabul edemeyeceği bir uslupla cevap vermiştir. Erkekseniz gelin ulan diyebilir mi? Bu nasıl bir şuursuzluktur. Siyasi erime yaşıyorlar. Elle gelen düğün bayram diyoruz, gelecekleri varsa görecekleri olduğunu hatırlatıyoruz. MHP şehit ocağıdır. Yancı ve paspas değildir. MHP, Tükiye’nin kıvancı, son kalesidir. Lastik adamlarla işi olmaz. Aksini söyleyen edepsizdir, şahsiyetsizdir. Kim dil uzatırsa, el uzatırsa, ya dilini koparır, ya elini kırarız. MHP, toplaşılan tarla değildir. Türk Milleti’nin şeref sembolüdür.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR