Bahçeli'den Akşener'e sürpriz çağrı: Görevinin başına dön...

Gündem 23 Temmuz 2018 11:39
Videoyu Aç Bahçeli'den Akşener'e sürpriz çağrı: Görevinin başına dön...
A
a

Devlet Bahçeli'den Meral Akşener'e sürpriz çağrı: Görevinin başına dön...

MHP lideri Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanlığını bırakacağını açıklayan Meral Akşener’e ilişkin açıklamalarda bulundu. Meral Akşener’in görevi bırakmaması konusunda ikna edilmesi gerektiğini söyleyen Devlet Bahçeli, “Koray Aydın ve arkadaşlarına büyük görev düşüyor. Hanımefendiyi mutlaka ikna etmeliler” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti’nin Afyon’da yapılan kampından sonra yaşanan olayları soran bir grup gazeteciye şu yorumu yaptı:

"Öncelikle İP’in kendi iç işleriyle ilgili konularda yorum ve değerlendirme yapmayı etik bulmayız. Hanımefendi twitter üzerinden bir açıklama yaparak aday olmayacağını ilan etmiş bulunuyor. Bu durumda Koray Aydın ve bazı arkadaşlarına büyük görev düşmektedir. Hanımefendiyi mutlaka ikna etmeliler. Ve hanımefendinin arkasında durarak görevinin devamını sağlamalılar. Bu demokrasi ve İP açısından son derece faydalı olacaktır."

1000
icon
bumin göktürk 23 Temmuz 2018 13:29

ben en çok bu adamı bi halt sanıp , sözlerinde derin manalar arayan , gizli bir planı falan olduğunu düşünen tiplere acıyorum. bazen gerçek dosdoğru görülen şeydir

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ