Bahçeli'den çok sert Atatürk çıkışı

MHP 16 Mayıs 2017 11:14
Videoyu Aç Bahçeli'den çok sert Atatürk çıkışı
A
a

Devlet Bahçeli, "Aziz Atatürk'e iftira atanların yediği içtiği haram" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, grup toplantısında yaptığı konuşmada, Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım ve manevi kızı Afet İnan'a hakaretlerle ilgili olarak "Bu ülkede tarihçilerin köküne kıran mı girdi? Nedir Atatürk'e kara çalmanın gayesi?" dedi.

Bahçeli'nin açıklamalarının satırbaşları şöyle:

“Aziz Atatürk'e iftira atanların yediği içtiği haram, esip savurduğu haysiyetsizliktir. Asılsız ve alçakça ithamlarla cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk'ü gözlerden ve gönüllerden düşüreceklerini sanan varsa, ya zekaları kurumuş ya da insanlıkları kaybolmuştur. Bu ülkede tarihçilerin köküne kıran mı girdi? Nedir Atatürk'e kara çalmanın gayesi?"

'KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN'I TARTIŞIRLAR, HÜRREM SULTAN KARŞISINDA ZAYIF BULURLAR'

Kanuni Sultan Süleyman'ı tartışırlar, Hürrem Sultan karşısında zayıf bulurlar, devşirmeleri yükselttiği için kızarlar, kanun ve nizamdan dolayı kutsarlar. Bir bakarsınız. 2. Abdülhamit'e kafayı takarlar. Sonra tutarlar Mustafa Kemal ile uğraşılar. Namus ve şerefle oynamaya kalkarlar.

'ABDÜLHAMİD VE MUSTAFA KEMAL BİRBİRİNİ TAMAMLIYOR'
Cahillik değilse, kesinlikle düşman sevindiren vatan hainliğidir. Bunlara sesleniyorum. Türk tarihinden çirkin elinizi çekin, zehirli dilinizi kesin. 2. Abdülhamid ve Gazi Mustafa Kemal birbirini tamamlayan Türk tarihinin şerefli ve haysiyetli iki yüzüdür. Yalan ve iftira bumerang gibi mutlaka geri dönecektir. Soyu sopu karışık olanlar ilk fırsatta ayaklanmaktadır. Asılsız ve alçakça ithamlarla Atatürk'ü gözlerden düşüreceklerini sananlar varsa, ya zekaları kurumuş ya insanlıkları kaybolmuştur. Gazi Mustafa Kemal aynı zamanda akıl, sabır, strateji, denge, sorumluluk ile hareket etmiş, hedeflerine ulaşacağına inanmıştı. Geri adım atan değil, üstüne üstüne giden sonuç almak için direnç gösteren azim ve irade sahibi bir askerdi.”

1000
icon
Davut Demir 17 Mayıs 2017 14:14

Atatürk düşmanlarıyla el ele kol kola referanduma git sonra da böyle utanmadan tepki göster, riyakarın önde gidenisin, ülkücülük ruhuna ihanet etmiş bir hainsin.

0 1 Cevap Yaz
Niyazi 17 Mayıs 2017 00:55

Sen kimsinde Ataturku savunmaya kalkiyosun sahtekar cumhuriyet düşmani

0 3 Cevap Yaz
O.faruk 16 Mayıs 2017 15:06

Bas ataturk dusmanini baskan yapicam derken aklin nerdeydi bunlarin ne olup olmadiklarini benden iyi bilirsin

0 3 Cevap Yaz
C:N:OR 16 Mayıs 2017 13:36

Atatürk düşmanlarıyla kol kola giren,onlara koltuk değneği olan sen değilmiydin ki şimdi adeta günah çıkartıyorsun?.. Bu derecede cesaret içinde olduklarına göre bunda seninde çok büyük payın var.

0 3 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ