Bahçeli Milli birliği bozdu CHP'ye saldırdı!

Gündem 21 Ocak 2018 14:09
Videoyu Aç Bahçeli Milli birliği bozdu CHP'ye saldırdı!
A
a

Devlet Bahçeli Afrin operasyonunu değerlendirirken CHP'ye saldırmayı ihmal etmedi...

MHP Lideri Devlet Bahçeli, CHP'nin ''afrin operasyonun arkasındayız'' açıklamasına rağmen, milli birliğie ihtiyacımız olan bu günlerde CHP'ye ve Liderine saldırdı

İşte Bahçeli'nin ilgili açıklaması;

Afrin operasyonu gündeme gelince CHP'nin genel başkanı ve yöneticilerini öfke sarmıştır. Herhalde 1920'li yıllarda yaşasaydı yine diplomasi diyecek, yine çakacak, yine maskesi düşecekti. CHP Genel Başkanı'nın PYD-PKK hoşgörüsü basbaya zillettir, alnına sıçrayan bir kara lekedir. Gayri milli siyaset budur. Dalından kopan, kökünden savrulan CHP'nin hız ve yönünü bundan böyle Türkiye düşmanlarının estireceği düşman belirleyecektir. Gazi Mustafa Kemal'in mirasına kurt düşürülmüştür.

Kefenle karşılayan arkadaşlarını gönder diyor. CHP Genel Başkanı konuşur da yedekleri durur mu? HDP operasyona karşı çıkarken, İP'liler de "Operasyona bu kadar heveslisiniz, kendi çocuklarınızı gönderin" demiştir. Alın birini vurun öbürüne. Bir madalyonun iki yüzü gibiler. Bunlar milletimize öylesine yabancıdır ki, bağımsızlık için 80 milyonun aynı anda kefen giyecek kadar bayrak sevdasına sahip olduğunu bilmeyecek kadar da cahildirler."

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ