Bahçeli'nin yazarı çıldırdı: Akşener, Hülya Avşar'la birlikte olsun!

Gündem 20 Haziran 2017 22:46
Videoyu Aç Bahçeli'nin yazarı çıldırdı: Akşener, Hülya Avşar'la birlikte olsun!
A
a

Ortadoğu gazetesinden Yıldıray çiçek, Meral Akşener ile ilgili yazdığı yazıda; yeni kuracakları partiye skandal bir gönderme yaptı...

Daha önce  Hülya Avşar ile Bahçeli arasında yaşanan gerginlik ve söz düellosunu hatırlatan Yıldıray Çiçek;

" Hülya Avşar, şehidimiz Mustafa Pehlivanoğlu'nun anası rolünü oynasaydı, işte bizim için o utanç olacaktı.

Bu yaşanabilecek utancın önüne geçen İsmet Büyükataman, Ülkücü Hareketin değer yargılarını korumuştur" diye yazdı. 

Bilindiği gibi Hülya Avşar'ın Ülkücü şehit Mustafa Pehlivanlıoğlu'nun anası rölünü oynamasına MHP genel merkezinin tepkileri sonucunda tartışma yaşanmıştı.
Yıldıray Çiçek ;  "Ülkücü maskesi kullanan bazı mikroplar, İsmet Büyükataman ne zaman bir konuda açıklama yaparsa Hülya Avşar üzerinden saldırıya geçiyorlar" dediği yazısında, "  İsmet Büyükataman, ablanıza haddini bildirdiyse konu üzerinden cevap verin ya da yapacağınız eleştiri varsa kendi alanı içinde yapın… " diyerek Akşener'e skandal bir görmede bulundu.

Yıldıray Çiçek'in skandal yazısının tamamı:

HÜLYA AVŞAR'I YENİ KURACAĞINIZ PARTİNİZE ALIN!

 Bir gün haber ajanslarına "TRT'nin Türk sinemasının 100. yılı nedeniyle desteklediği 33 sinema filminden biri olan 'Veda Mektubu-Ankara Yazı'nda, 1980 askeri darbesinde 22 yaşında idam edilen ülkücü Mustafa Pehlivanoğlu'nun hayatı ve idamın ardından ailesinin yaşadığı dram beyazperdeye yansıtılacak. Filmde merhumun annesi Zeynep Pehlivanoğlu'nu Hülya Avşar canlandıracak." şeklinde bir haber düştü.

Hülya Avşar'ın Ülkücü şehit Mustafa Pehlivanoğlu'nun annesini canlandırması şehidimizin ailesine yapılacak en büyük saygısızlık olacaktı. Bu yüzden MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman bu duruma tepki göstermiş ve bunun önüne geçilmişti.

Sayın İsmet Büyükataman, Ülkücü Hareket için namus olan bu konuda "Kendi çocuğuna anne olmaktan uzak bir tipi de şehidimizin annesi rolünde oynatma hadsizliğine soyunan bu kanal bilmelidir ki, şehitlerimizin istismar malzemesi yapılmasına asla müsaade etmeyeceğiz" tepkisini göstererek üzerine düşeni yapmıştı.

Ülkücü kimliği taşıyan herkesin bu konudaki hassasiyet adına MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'a teşekkür etmesi gerekirken, sosyal medya üzerinde Ülkücü maskesi kullanan bazı mikroplar, İsmet Büyükataman ne zaman bir konuda açıklama yaparsa Hülya Avşar üzerinden saldırıya geçiyorlar.

Neymiş Hülya Avşar kendine yakışan hafiflikte İsmet Büyükataman'a "Sana ne lan, seni araştırırsak neler çıkar kimbilir dibinden, ondan da banane. Bana Ello kızı Malakan diyerek bölücülük yapan, sanatımla kişiliğimi karıştıran, fikirlerime saygı duymayarak demokrasiye, özgürlüğe karşı olduğunu gösteren sen kimsen, ben bu filmde oynayacağım, sizde gelin engelleyin. " şeklinde cevap vermişte, bunun için İsmet Büyükataman'ı suçlu ilan ediyorlar.

Ne oldu ülkücü şehidimiz Mustafa Pehlivanoğlu'nun anası rolünü oynayabildi mi?

Oynayamadı!

Hülya Avşar'ın hafifliği sadece yanına kar kaldı.

Hülya Avşar, şehidimiz Mustafa Pehlivanoğlu'nun anası rolünü oynasaydı, işte bizim için o utanç olacaktı.

Bu yaşanabilecek utancın önüne geçen İsmet Büyükataman, Ülkücü Hareketin değer yargılarını korumuştur.

Hayatına bilinen 10 sevgili sığdıran, erotik filmlerin yıldızı Hülya Avşar,  merhum Zeynep Pehlivanoğlu'nun rolünü oynayacak, Ülkücülerde izleyecekti öyle mi?

Birileri sanırım Hülya Avşar'ın bu rolü oynamamasına çok bozulmuş ki, Hülya Avşar'ın sözleri üzerinden İsmet Büyükataman'a ahlaksızca saldırılarda bulunuyorlar.

Sanırsınız İsmet Büyükataman'ın Hülya Avşar'la tarla davası var, sanırsınız İsmet Büyükataman oyuncu menajeri ve Hülya Avşar'ı değil de, kendi şirketinden bir oyuncuyu onun yerine oynatmak istedi.

İsmet Büyükataman, Ülkücü Hareket adına olması gereken doğruyu yaptıysa ve bunun karşılığında Hülya Avşar hem yenilip, hem hafiflikte bulunduysa, İsmet Büyükataman'a yapılan bu iğrenç saldırıların sebebi nedir?

Sebebi, İsmet Büyükataman'ın bu çevrelerin Meral ablasına lafını, sözünü esirgemeden kullanmasından kaynaklanmaktadır.

İsmet Büyükataman ne zaman ablalarına hak ettiği cevabı verse bu zekâ özürlüler hemen "Hülya Avşar sana şunu dedi" diye akıllarınca algı oluşturuyorlar.

Çok sevgili değiştirmiş Hülya Avşar'la, çok parti değişmiş ablalarını aynı anda, aynı safta hemen sahipleniyorlar.

İsmet Büyükataman, ablanıza haddini bildirdiyse konu üzerinden cevap verin ya da yapacağınız eleştiri varsa kendi alanı içinde yapın… 

Hülya Avşar konusuyla, İsmet Büyükataman'ın "Meral Dede" açıklaması arasında alaka nedir?

Merhum şehidimiz ve anasının aziz hatırası bir lekeden kurtulduysa, İsmet Büyükataman'a hak ettiği teşekkürü edin… 

O, iftira ve yalan üretmek için harcadığınız enerjinizi CHP-HDP safındaki "Hayır" varlığınızı korumak için kullanın…

Referans aldığınız Hülya Avşar'ı da yeni kuracağınız partide Genel Başkan yardımcısı yaparak değerlendirin…

1000
icon
hhhhh 21 Haziran 2017 06:02

ne yazıdan ne özetinden bi bok anlamadım bi bokta yok zaten zaman kaybı

0 0 Cevap Yaz
Mustafa Tezel 21 Haziran 2017 03:07

Hülya Avşar size yakışır hele senin gibi yazara çok yakışır ne çabuk unuttunuz referandumda ki birliğini sizde evet için çalışınız Hülya Avşar da harıl harıl evet çıkması için çalıştı onun için dermki Hülya Avşar meral hanım a değilde sana yani size dahada yakışıyor nede olsa Ülkü birliğiniz olmuş ha unutma desteklediginiz sistem sayesinde mhp kapanıyor bu serefte size yeter

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ