Bahçeli'yi kasetlerle kim tehdit etti?

MHP 2 Ekim 2017 13:14
Videoyu Aç Bahçeli'yi kasetlerle kim tehdit etti?
A
a

hedefin aslında Devlet Bahçeli olduğunu ve Bahçeli'nin yeni kasetlerle tehdit edildiğini söyledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ''MHP’lilere ait uygunsuz görüntüleri ilk olarak yayımlayan şer sayfası, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi yeni kasetlerle tehdit etti. FETÖ’nün asıl hedefinde Devlet Bahçeli vardı” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın MHP’ye yapılan operasyonu “FETÖ ihaneti ve Devlet Bahçeli” adlı kitapta topladı.Yalçın, 17-25 Aralık’tan sonra paralel yapının MHP’ye yoğunlaştığını belirtti. 1 Kasım seçimlerinden sonra MHP lideri Bahçeli’yi hedef alan muhaliflerin, paralel yapıdan ekonomik destek gördüğünü, gittikleri her ilde “abiler” ve “ablalar” tarafından karşılandığını vurgulayan Yalçın, “Kamuoyunda ‘Kripto abla’ lakabı takılan sözde MHP genel başkan adaylarından biri, cilalandıkça cilalandı, süslendikçe süslendi, olağanüstü kurultay avazları, semaya yükseldi” dedi.

FETÖ’NÜN HEDEFİNDE BAHÇELİ VARDI

Yalçın, FETÖ’nün MHP’ye sızma operasyonunu şu ifadelerle anlattı: “26 Nisan 2011’de MHP’lilere ait uygunsuz görüntüleri ilk olarak yayımlayan şer sayfası, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi yeni kasetlerle tehdit etti. FETÖ’nün asıl hedefinde Devlet Bahçeli vardı. Kaset komplosuyla ilgili görüntüleri servis eden sitelerin 25’i yurtdışında, 1’i Türkiye’den yayın yapıyordu. Farklı ülkücülük adlı paravan siteyi, FETÖ’cü işadamı İbrahim Faruk Bayındır’ın kredi kartı ile finanse ettiği anlaşıldı. Bayındır, 17-25 Aralık operasyonlarından sonra yurtdışına kaçtı.

“KRİPTO ABLA” PARLATILIYOR

İddialara göre paralel yapıdan ekonomik destek gören sözde muhalifler, gittikleri her ilde paralel abi ve ablaların organize ettiği kalabalıklar tarafından karşılanmıştı. Uzun konvoylar oluşturuluyor, tantanalı, şaşaalı teşrifat törenleri düzenleniyordu. Bütün gayretleri MHP tabanında muhalefet rüzgarı estirip Genel Merkez’i devre dışı bırakmak olan sözde muhalifler gittikleri her yerde Devlet Bahçeli gidici havasını pompalıyordu. Kamuoyunda ‘kripto abla’ lakabı takılan sözde MHP genel başkan adaylarından biri cilalandıkça cilalandı, süslendikçe süslendi, olağanüstü kurultay avazları semaya yükseldi. MHP’nin bütün tezlerinin doğruluğu, 15 Temmuz’da yaşanan acı sahnelerle tescillendi. FETÖ’nün MHP’ye sızarak içeriden ele geçirme çabaları ise sonuçsuz kaldı.”

 

1000
icon
MK 23 Mart 2018 17:07

Helal olsun sana bahçeli MHP yi bitirdin senden nefret ediyorum

0 2 Cevap Yaz
Konyalı 2 Ekim 2017 22:22

Meral Akşener fetocu olsa inan ki anında içeri alırlar semih yalçın sizin ve erdoganin korkulu rüyası çünkü bir dakika dışarda olmaz belgeniz olsa zaten dışarda olmaz iftira çok kötü birşydir sizinde karınız çocuğunuz var iftira illaki bi yerden çıkar unutma bunu hesabı çok zor Allah'tan korkun!!

1 2 Cevap Yaz
Fevz 2 Ekim 2017 16:34

Bilgin belgen elinde varda neden savcilara gitmiyorsin sana yaziklar olsun sana denecek ssdece kirsl ciplak

1 3 Cevap Yaz
Mustafa imamoğlu 2 Ekim 2017 16:22

MHP li olan tehditlere aldırış etmez.varsa bir sıkıntı o zaman durum farklı olur..Yani abdestinden korkan kimse korkutulur.mhp li olan taban artık iktidar olmak istiyor, bu böyle biline...bizim düşüncemiz bahçeli bozkurtların ak saçlısı olarak, bilge olarak kenara çekilmeyi bilmeli ve hareketin önünü açmalıdır...saygılarımla

0 6 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ