Bakandan 'yuh' dedirtecek sözler: Seçim Erdoğan'la diğer devlet arasında olacak...

Gündem 24 Şubat 2019 20:28
Videoyu Aç Bakandan 'yuh' dedirtecek sözler: Seçim Erdoğan'la diğer devlet arasında olacak...
A
a

Ulaştırma Bakanından 'yuh' dedirtecek sözler: Seçim Erdoğan'la diğer devlet arasında olacak...

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan, “Bu seçim Recep Tayyip Erdoğan ile dünyayı kasıp kavuran liderlerin seçimi olacak” diyerek vatandaşları kutuplaştırdı, ötekileştirdi.

Yerel seçimler öncesinde AKP belediye başkan adaylarına destek vermek amacıyla Kastamonu’ya gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, “Bu seçim Recep Tayyip Erdoğan ile dünyayı kasıp kavuran liderlerin seçimi olacak” dedi.

Seçim bürosu açılışına katılan Turan, yaptığı açıklamada “Bu seçim Recep Tayyip Erdoğan ile dünyayı kasıp kavuran liderlerin seçimi olacak” ifadelerini kullandı. Turan, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Siz arif insanlarsınız, siz vefalı insanlarsınız. Önümüzde yerel yöneticilerimizi seçeceğimiz bir seçim var. Bu seçimde vatandaşlarımız belediye başkanlarını, meclis üyelerini ve muhtarlarını seçecekler. Ama bu seçimin başka bir anlamı daha var. Bu seçim Recep Tayyip Erdoğan ile dünyayı kasıp kavuran liderlerin seçimi olacak. Bu seçimin böyle bir anlamı da var. Bunu özellikle bilmenizi istiyorum. Sizlere bunu hatırlatmakta fayda görüyorum. AK Parti'nin belediye başkan adayı sizin evladınız. İlçede çeşitli hizmetlerde bulunmuş. Devrekani tarım ve hayvancılık alanında kendisini geçindiren bir yöremiz. Sizin dertlerinizi, sorunlarınızı biliyor. Sizin dertlerinizle dertlenmiş, hemhal olmuş, projeler üretmiş. Başkanımız reçeteyi yazmış. Bizim vatandaşımız basiretlidir, kararlıdır, vicdanlıdır, vefalıdır. Görevi inşallah başkanımıza verirsiniz ve başkanımız da inşallah sizlere en iyi şekilde hizmet etmeye nail olur. Seçimimiz hayırlı olsun.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ