Bakanlardan sonra Bilal de hedefine CHP'yi aldı!

Gündem 11 Mart 2019 01:39
Videoyu Aç Bakanlardan sonra Bilal de hedefine CHP'yi aldı!
A
a

Yerel seçime giderken meydanlara inen Bakanlardan sonra Bilal de hedefine CHP'yi aldı!

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, “CHP bu ülkede hiç iktidar oldu mu?” diye sorarak, “Olmadı ama bir şekilde gemisini yürütüyor. Sistemi öyle kurgulamışlar” dedi.

Bilal Erdoğan, AKP Bursa Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Gençlik Buluşması’na katıldı.

Bilal Erdoğan, “Siyasette bunlar ne kadar çok güçlenirse, ne kadar çok insanın aklına girip kandırırsa, bu ülkenin düşmanları o kadar mutlu olacak” dedi.

Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti:

“CHP bu ülkede hiç iktidar oldu mu? Olmadı ama bir şekilde gemisini yürütüyor. Sistemi öyle kurgulamışlar. Onun için Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi’ne karşı çıktılar. Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi bu devleti, yeniden milletin yapan bir sistem. Tahammül edemedikleri için karşı çıktılar. Mücadele bitiyor mu? Bitmiyor. Bir şekilde beş benzemezi bir araya getirmeyi başarıyorlar. Bunun siyasetin kendi doğası içinde olması mümkün mü? O FETÖ örgütünü 15 Temmuz gecesi kullanan akıl geliyor, bunları bir şekilde ‘Bak beraber hareket edin, ben sizi bir şekilde bir araya getireceğim’ diyerek, yan yana getiriyor. Niye? ‘Recep Tayyip Erdoğan’ı, AK Parti’yi zayıflatabilir miyim? Karizmasını çizebilir miyim?’ diye. Mesele karizmasını çizdirmek. Çünkü bu millet hakikatten çok mevzi kazandı. Bu millet düşmanlara karşı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çok mevzi kazandı. Bu seçime, bu yönleriyle baktığınızda elbette Türkiye’nin beka meselesiyle ciddi bir ilişkisi vardır”.

1000
icon
ILHAN 11 Mart 2019 22:31

Bilal erdoğan senin konuşman hiç hoş olmadı. Şimdiye kadar hep babalar konusurdu. Ne olduda çocuklara konuşma hakkı doğdu.

0 0 Cevap Yaz
Hey cocuk 11 Mart 2019 05:26

Ama hirsizda olmadı be bilal oğlan.sist bilal oğlan hırsızlık yapıp halkın parasını yemek nasıl bı duygu bu igrencligi anlat.yada otur bilal sıfır.

0 0 Cevap Yaz
Bilal

Sizin gibi hırsızlık yapmadılar cumhuriyeyin kazanımlarını ailecek yediniz sen hangi sıfatla çıkıp konuşuyorsun hepiniz hesap vereceksiniz amerikadaki o villayı neyle aldınız zehir zıkım olsun ailenizden ve çoçuklarınızdan çıksın vakıf arazileriyle her yeri talan ettiniz sizin fetöden aşağı kalırlığınızmı var sen kim chpe kim hadi Amerikaya fetöyede bin km mesafedeymişsiniz baban sana birde helikopter alsın gider gelirsiniz özledik diyen fetönüze Allah sizi islah etsin doymadınız sizin gibisi gelmedi bu ülkeyi bitiren

0 0
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR