Bekir Bozdağ Canlı yayında Türkiye ile dalga geçti

Gündem 16 Ekim 2017 20:22
Videoyu Aç Bekir Bozdağ Canlı yayında Türkiye ile dalga geçti
A
a

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ Bakanlar Kurulu toplantısının...

AKP hükümetlerininFETÖ ile mücadele ettiğini hatta dershaneleri bile kapattığını ballandıra ballandıra anlatan Bozdağ, konuşmasını ilgili kısmında duraksaması gözlerden kaçmadı. 

Muhtemelen o anda geçmişi gözlerinin önüne geldi.

İşte Bozdağ'ın o konuşması;

Sayın Fatma Betül Sayan Kaya hanımefendi hakkında bir televizyon kanalında, gazetecilik, meslek etik ve ahlak ilkeleriyle bağdaşmayan büyük bir iftirada bulunulmuştur. Bu iftirayı yapanları ve buna zemin hazırlayanları şiddetle ve nefretle kınadığımı açıkça ifade etmek isterim. Bu çok açık bir itibar suikastıdır ve bu çok açık bir ahlaksızdır. FETÖ ile en etkin mücadele eden cumhuriyet döneminin tek hükümeti AK Parti hükümetleridir. İlk defa bu terör örgütüyle mücadele eden ve mücadelesini ülkenin bekası için önemseyen hükümet AK Parti hükümetidir. Başka zaman bir mücadele vardı da biz mi görmedik? Var mı bir örneği? Dershaneleri kim kapattı? FETÖ’ye vurulan darbeleri kim vurdu? Örgütün darmadağın olmasını hangi hükümet sağladı? Yani onun için herkesin çok net ve samimi olması lazım.

Bu FETÖ terör örgütünün ağzıdır. Televizyon kanalı ve bu kanalda sunuculuk yapanlar bilerek veya bilmeyerek bu terör örgütünün propagandasına kendilerini alet etmektedirler. Bu ahlaksızlığı yapanları, hukuksuzluğu yapanları, itibar suikastına yeltenen cellatları şiddetle kınıyorum.

Ayrıca sayın bakanımız bugün bir basın açıklaması yaptı. Bu iftirayı yapanlarla ilgili hukuk önünde hesaplaşacağını ifade ettiler. Avukatları da suç duyurusunda bulundular. Boşanması söz konusu değildir. Eşiyle ilgili söylenenler de birer iftiradır. Bunu dillendirenler büyük bir suç işlemişlerdir.

KAYNAK:HABERERK

1000
icon
Ela ozgorkey 17 Ekim 2017 16:29

Kendini akilli zannediyor gerizekali fetocu salyalarini akita akita kendisi reisi tum parti o gunleri onlar unuttu ama halk asla unutmaz onlarida yaptiklarinida

0 0 Cevap Yaz
Yılmaz Bozkurt 17 Ekim 2017 11:12

Yaw bu adam Türk Milletini resmen salak yerine koyuyor.Yıllarca koyun koyuna ayni yatakta yatan ve bir birlerini beceren sanki bunlar değil.Şimdi mucadele ediyorlarmış mis da mış. Eyyyy Bizdag kendini çok akıllı sanıyorsun ama yanılıyorsun.Kendini çok akıllı ve zeki sananlar kimlerdir belki bilirsin ben söylemeyeyim.

0 2 Cevap Yaz
kimsesiz 17 Ekim 2017 03:41

bakanın eşinde baylok çıksa ne yazar akp nin hepsi öylebaşkası olsadı görüzdünüz neler yapılacağını. akp li olunca ses soluk kesiliyorr.

0 1 Cevap Yaz
Zeki canpolat 16 Ekim 2017 20:40

Ulan bozayi koyu fetocu ....unuttunmu lan hocan icin soyledikleri i.biz unutmadik g.oglani

0 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ