Bekir Erdoğan'ı peygamber ilan etti Kılıçdaroğlu'nu alçak!

Gündem 30 Kasım 2017 13:08
Videoyu Aç Bekir Erdoğan'ı peygamber ilan etti Kılıçdaroğlu'nu alçak!
A
a

Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı belgelere dair açıklamalarda bulundu.

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda, AA yöneticilerinin sorularını yanıtladı. 

Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı belgelere dair açıklamalarda bulundu. 

Bozdağ şu ifadeleri kullandı:

"Kılıçdaroğlu, çamur siyaseti dediğimiz bir siyaset tarzını Türk siyasi hayatına maalesef istikrarlı bir şekilde yerleştirmeye çalışıyor. Daha önce de defalarca benzer iftiralarda bulundu. Pek çok şey atıyor, soru soruyor, 'Siz şöyle yaptınız mı, yapmadınız mı? Yoksa belgeleri açıklayacağım.' diyor. Açıkladığı bir belge yok." 

"HZ. İSA'NIN ANNESİNE İFTİRA ETTİ O DÖNEMİN MÜFTERİLERİ"

Bozdağ açıklamasında Hz. İsa ve Hz. Muhammed'den de örnekler vererek şöyle konuştu:
"Kişi konuştuğu zaman doğru söylemesi lazım. Yalan söylememesi lazım. Ama tarihte çok iftiralar var. Hz. İsa'nın temiz ve pak annesi Meryem Hanımefendi'ye iftira etti o dönemin müfterileri. Peygamber efendimizin mübarek ve pak eşine de iftira edenler oldu. Bu iftiralara inanan maalesef insanlar da oldu. Sonra rabbim hepsini temize çıkardı. Şimdi kimdir iftiracılar; iftiracılar münafık adamlardır. İki yüzlü adamlardır. Konuştuğu zaman yalan söylemek münafıklığın alemetlerindendir."

İftirayla rakibini yıpratmak, halkın gözünden, gönlünden düşürmeye çalışmak çok net, çok büyük bir şerefsizliktir, çok büyük bir namussuzluktur, çok büyük bir ahlaksızlıktır, çok büyük bir alçaklıktır hiç tereddütsüz ama iftirayla rakibinin çocukları, akrabaları, arkadaşları, dostlarını da lekeleyerek rakibine zarar vermeye kalkmak ise daha büyük bir namussuzluktur, daha büyük bir şerefsizliktir ve daha büyük bir ahlaksızlıktır, daha büyük bir alçaklıktır.

1000
icon
Vekil değl asıl 2 Aralık 2017 14:15

Allah belanınızı versin. Bu sinkaflı sözlerinizden dolayı evde çocukların yanında siyasi haber izleyemez olduk. 10 yaşındaki kızım okulda sizin kullandığınız terbiyesiz sözleri kullandığın için ögretmeni bizi görüşmeye çagırdı. Cehennem çukurlarından çıkamazsınız inşallah,

0 1 Cevap Yaz
Babacan 1 Aralık 2017 21:14

Ah be bekir. Rakibini alçaklık la , şerefsizlikle , yalancılıkla suçluyorsun ama bu saydıkları nın fazlası nı sen yapıyorsun be koç. Şimdi yatıp kalkıp küfrettiği niz fetö ye daha dün en büyük methiyeler i düzen sendin. Tutturdunuz belgesini göster diye. Adam belgeyi göt... pardon gözünüze gözünüze soktu. İnsanda biraz ar olur. Ama yok maalesef.

0 6 Cevap Yaz
YUsuf 1 Aralık 2017 20:31

Sayın Bozdağ, madem sahte belgelerle iftira atılıyor, sizde meclis araştırma komisyonu kurup belgeleri inceleyin, belgelerin sahteliğini kanıtlayın. Tüm imkanlar elinizdeyken neden imtina ediyorsunuz?

0 8 Cevap Yaz
Ayhan Akman 1 Aralık 2017 05:54

Bekir sus biraz konuştukça batıyorsunuz. Adam herşeyi belgelerle kanıtladı hala inanmak istemiyorsunuz. Daha ne yapsın be evladım

1 9 Cevap Yaz
Aziz 1 Aralık 2017 04:16

Böyle konuşan bir kişinin evvela kendi geçmişine ,kendi söylediği sözleri hatırlaması lazım.Gerçekten böyle konuşan bir kişinin geçmişini hiç hatırlamamalı evvela kendi kendisine iftiradır.

1 9 Cevap Yaz
Caner 30 Kasım 2017 23:05

Bu konuşan sahiden TC bakanı mı ?...Ama bu konuşmalarını çocuklarımız da okuyor...Ayıp ayıp...Bu nasil bakanlığı birak aile reyisi...Utanıyorum ağzından çıkanlara

1 14 Cevap Yaz
şükrü

Siyaset ahlaklı seviyeli olmalı. Ne yazıkki on küsür yıldır Gazi Meclisine yakışmayan edep dışı konuşmalar hakaretler bu güzel ülkem bunu haketmiyor. Hepinizden utanıyoruz ve çocuklarımıza cevap veremez hale geldik.

0 9
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ