Berna Laçin ve İnce'den Erdoğan'a efsane 'buzdolabı' göndermesi!

Gündem 7 Haziran 2018 16:01
Videoyu Aç Berna Laçin ve İnce'den Erdoğan'a efsane 'buzdolabı' göndermesi!
A
a

Berna Laçin ve İnce'den Erdoğan'a efsane 'buzdolabı' göndermesi!...İşte detaylar;

Yaptığı miting konuşmalarından birinde ülkenin refah seviyesini her evde bir buzdolabı olması şeklinde açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu çıkışının ardından sosyal medyada çok sayıda paylaşım yapıldı.

Beyaz eşya satış oranları üzerinden Türkiye’nin son iki üç yılda büyük aşama kaydettiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1 milyon satış adedinden 3 milyonu aşan bir satış oranına ulaşan buzdolabını örnek göstermesinin ardından ana teması buzdolabı olan çok sayıda paylaşım yapıldı. Bu tarz paylaşım yapan isimlerden biri de oyuncu Berna Laçin oldu. Esprili bir paylaşıma imza atın Laçin şunları yazdı:

İNCE'DEN DE GÖNDERME VAR!
CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Kütahya'da konuştu. Hedefine Erdoğan'ı alan İnce, "Ben meydanlarda aş, iş dedikçe benimle kavga ediyor. Ya ben kavga etmeyeceğim ama makaramı yaparım." dedi ve miting alanına yerleştirilen dev ekrandan Erdoğan'la ilgili kısa filmler gösterdi.
ve sözlerine şöyle devam etti:
Ben meydanlarda aş iş dedikçe benimle kavga ediyor. Ya ben kavga etmeyeceğim ama makaramı yaparım. Geçen herkesin evinde buzdolabı var, daha ne istiyorsunuz dedi. Sanki Erdoğan'dan önce ağaç kovuklarında yiyecek saklıyorduk.
Erdoğan'a göre Eski Türkiye böyleydi:

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ