Beşiktaş Başkanı, Beşiktaşlı futbolcuyu mahkemeye verdi

Spor 28 Ağustos 2018 19:16
Videoyu Aç Beşiktaş Başkanı, Beşiktaşlı futbolcuyu mahkemeye verdi
A
a

Beşiktaş Başkanı, Beşiktaşlı futbolcu Nihat Kahveci'yi mahkemeye verdi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile eski Beşiktaşlı futbolcu Nihat Kahveci arasındaki tartışma mahkemeye taşındı.

Başkan Orman, kendisi hakkında sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Kahveci’yi mahkemeye verdi. Başkan Orman'ın, Kahveci’yi, “Fikret Orman, 3 senedir kulüp çalışanlarının kazandığı başarıların getirisi olan paralar nerede” ve "Sen ne kadar kazandın" şeklindeki paylaşımları üzerine mahkemeye verdiği belirtildi.

İşte Kahveci'nin o paylaşımı:

Orman’ın avukatı Mete Menekşe tarafından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilen yazıyla Nihat Kahveci’ye Fikret Orman’a hakaret suçundan kamu davası açılması talep edildi.


Öte yandan Kahveci, Başkan Orman hakkında uzun süredir eleştiriler paylaşımlarda bulunuyordu. Son olarak, Başkan Orman, dün Beşiktaş taraftarına tepki göstermiş, "Taraftar taraftarlığını, Oyuncu oyunculuğunu, başkan başkanlığını yapacak" diye belirtmişti. Kahveci, Başkan Orman'ın bu açıklamasına karşı da bir açıklama yaparak, "BeşiktAşk taraftarı olmak, başkan taraftarı olmaktan çok üstün bir şeydir. Ne mutlu ki ben siyah-beyaz Beşiktaşlıyım. Oğuzhan bizim takımımızın kaptandır demek varken! Taraftar taraftarlığını bilecek demek ne demek? Yazık. Ayıp! Hadi bize yaptın. Taraftara laf söyleme. Yazık! Son 3 yılda ego, kibir, ben kavramı insanı yanlışa götürür. Örnek aldığın değerli insanları unutturur. Taraftar yoksa kimse yok. Eleştirir, ıslıklar, saygı duyarsın. O kadar. Küfür yiyorum o kadar, A demiyorum. Biz onlar var diye varız" diye belirtti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR