Bilal Erdoğan: 'Erdoğan'ın oğlu olmayı seçmedim'

Gündem 3 Ekim 2019 10:23
Videoyu Aç Bilal Erdoğan: 'Erdoğan'ın oğlu olmayı seçmedim'
A
a

Bilal Erdoğan'dan, yandaşlığa terfi eden Ahmet Hakan'a tuhaf açıklamalar ''Cumhurbaşkanı'nın oğlu olmayı seçmedim''

Bilal Erdoğan CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı.
Ahmet Hakan: Cumhurbaşkanı’nın oğlu olmak hakikaten büyük bir sorumluluk aynı zamanda çok hedefte bir isim oluyorsunuz. Bu sizde bir rahatsızlığa yol açıyor mu?

Bilal Erdoğan: Cumhurbaşkanı’nın oğlu olmayı siz bir sorumluluk olarak görürseniz bu sizi güçlendirir, bu sizi yanlışlardan alıkoyar, bu sizi daha iyi işler yapmaya sevk eder. Ben Cumhurbaşkanı’nın oğlu olmayı hayatım boyunca kendim için böyle görmeye çalıştım. Ben İtalya’da okurken okulun duvarlarına ‘Katil Erdoğan’ yazıları yazıldı. Oradaki terörist gurubun temsilcileri tarafından. Okul bile beni artık yük olarak görmeye başladı. Ben orada doktora yazmaya çalışıyorum o kadar emeğim var yıllarımı harcamışım.

Sınav üstüne sınav hatta son yeterlilik sınavında nasıl ter döktüğümü hatırlıyorum o gün demiştim ki “Ben bunu niye yapıyorum acaba yanlış yerde miyim?” demiştim ama sınavı geçtikten sonra “Tamam bu işi bitireceğim” demiştim. Bu kadar emek olan doktoramı ben bırakmak zorunda kaldım

Ahmet Hakan: İsyan mı ediyorsunuz?

Bilal Erdoğan: İsyan etme lüksüm yok. Ben Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu olmayı seçmedim. Ben askerliği Burdur’da 3 hafta yaptım. İnsanlar benim Burdur’da 3 hafta askerlik yaptığımı kabul etmiyor.

Cumhurbaşkanımıza sordum, o zaman Başbakandı. “Ben diyorum ki er olarak gideyim, ne dersiniz?” arkadaşlarıma sordum en son Cumhurbaşkanı’na geldim. Cumhurbaşkanımız “Hakkını kullan” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ