Bilal Erdoğan'ın en yakın arkadaşı AKP'yi sattı! O Partiye katıldı

Gündem 22 Kasım 2018 19:19
Videoyu Aç Bilal Erdoğan'ın en yakın arkadaşı AKP'yi sattı! O Partiye katıldı
A
a

Bilal Erdoğan'ın en yakın arkadaşı AKP'yi sattı! Fatih Erbakan'ın partisine katıldı

Milli Görüş'ün merhum lideri Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, yeni bir parti kuracağını duyurmuştu.

Fatih Erbakan, kuracağı partinin adının izin verildiği takdirde "Refah Partisi" olacağını söylemiş, ayrıca partinin, geçen günlerde haciz gönderdiği Saadet Partisi Genel Merkez binasını kullanacağını belirtmişti.

Bugün Fatih Erbakan'ın, Twitter'da paylaştığı bir fotoğraf karesi ise dikkat çekti. Fotoğrafta Erbakan'ın yanında İkinci Abdülhamit'in torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu bulunuyor. Osmanoğlu, aynı zamanda Darülaceze İdare Meclisi üyesi, yani Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aynı kuruldaki oğlu Bilal Erdoğan'ın çalışma arkadaşı. Her iki isim Darülaceze'yi birlikte yönetiyor.


Fotoğraf, Fatih Erbakan tarafından şu notla paylaşıldı:

"Partimizin kuruluş dilekçesini Kurucular Kurulu üyemiz Şehzade Abdulhamit Kayıhan Osmanoğlu ile birlikte imzaladık. Allah hayırlı eylesin."

Bunlara ek olarak Osmanoğlu, kendi Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Yeniden milletin umudu olmak, yeniden ümmetin övüncü olmak için Milli Görüş'ün lideri Sn. Dr. Fatih Erbakan Beyefendi'nin kurduğu partide Kurucular Kurulu üyesi olmak bizler için şereftir. Cenab-ı Hak bizleri utandırmasın. Milletimizi bir kılsın, iri kılsın, diri kılsın.

İslam'a sancaktar olmak için, ümmetin bir olması için, adalet için, İslam medeniyetinin ve ahlakının yeniden inşası için, küffara, kafire ve İslam düşmanlarına korku salmak için artık diriliş vakti..."


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ