Bilal meydanlarda! Sorduğu soruya cevabımız: AKP!

Gündem 17 Mart 2019 15:02
Videoyu Aç Bilal meydanlarda! Sorduğu soruya cevabımız: AKP!
A
a

Bilal: Allah aşkına düşünün, bu seçimlerde kim güçlenirse New York Times sevinir, Amerika mutlu olur?

Bilal Erdoğan, "HDP'nin genel başkan yardımcısı, 'Seçildikleri zaman bizim oylarımızla seçildiklerini bilecekler.' diyor, tehdit ediyor. Nasıl bir ittifak bu? Seçildikten sonra nasıl işleyecek bu yöntem? Birbirine düşecekler. Aldıkları belediyelerde huzursuzluk hakim olacak, istikrarsızlık hakim olacak. Birbiriyle kavgaya tutuşacaklar" diyerek skandala imza attı.

'BU ZİHNİYET, EZANI YASAKLAYAN ZİHNİYET'

"Bu zihniyet, bu memlekette ezanı yasaklayan zihniyet." diyen Erdoğan, "Çevrenizdekilere oy verdiklerinde nereye gittiğini anlatın. Ezanı ıslıklayan, alay eden zihniyet, camileri ahıra çeviren zihniyet halen o partinin içinde can bulmaya çalışıyor. Bugün Yeni Zelanda'daki terör hadisesi için 'İslam dünyasında çıkan terör eylemleri' falan dedi. Hey gidi… Yeni Zelanda'da İslam karşıtı terör eylemleri yapılıyor, Amerikan Başkanı terör diyemedi, Vatikan buna terör diyemedi, New York Times Gazetesi buna terör diyemedi. Diyemiyorlar, diyemezler. Niye? Kafa aynı da ondan" ifadelerini kullandı.

'KİM GÜÇLENİRSE NEW YORK TİMES SEVİNİR?'

Bilal Erdoğan, "Allah aşkına düşünün, bu seçimlerde kim güçlenirse New York Times sevinir, Amerika mutlu olur? Bu seçimlerde kim zayıflarsa dünyadaki İslam düşmanları mutlu olur? O yüzden bizim çok güçlü olmamız, Cumhurbaşkanımızın başını eğdirecek bir şey yapmamamız lazım" dedi.

31 Mart seçimlerinin önemine işaret eden Erdoğan, "Cumhurbaşkanımızın yüzünü güldürmeliyiz bu seçimlerde. Kime karşı? Tüm küffara karşı" diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR