BOP hayranı Fesli muteber oldu bir ziyaret daha!

Gündem 15 Kasım 2018 19:01
Videoyu Aç BOP hayranı Fesli muteber oldu bir ziyaret daha!
A
a

BOP hayranı, Atatürk düşmanı Fesli Kadir muteber oldu bir ziyaret daha!

Gerici “tarihçi” Kadir Mısıroğlu’nun yeni ziyaretçisi, “pantolon giyen kadınların cehennemlik olacağını” öne süren bir başka gerici İhsan Şenocak oldu.

Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı gerici “tarihçi” Kadir Mısıroğlu’nun Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’tan sonraki ziyaretçisi yine bir Diyanet mensubu İhsan Şenocak oldu.

Şenocak, Mısıroğlu’na 12 Kasım’da yaptığı belirtilen “geçmiş olsun” ziyaretinin fotoğrafını sosyal medya hesabından “Milletimizin büyük tarih hocası Üstad Kadir Mısıroğlu’nu ziyaret ettik. Cenab-ı Hakk, Şafii ismiyle tecelli edip şifa ihsan eylesin” diyerek paylaştı.

“Kadınların pantolon giymesinin zararlı olduğunu, cehennemde cezalandırılacaklarını” öne sürdüğü ve ebeveynlere “Yani kızın şu sokaktan geçip de okula pantolonla giderken yüreğin parçalanıyor mu senin?” diye seslendiği sözleriyle bilinen Şenocak, Samsun’da Diyanet’e bağlı Aşık Kutlu Eğitim Merki’nden görevinden sebebi belli olmayan bir soruşturma nedeniyle alınmıştı. Şenocak Yaklaşık 3 aylık azil sürecinden sonra da Sinop İl Müftülüğü’ne eğitim uzmanı olarak görevlendirilmişti.

Şenocak aynı zamanda Samsun merkezli olarak faaliyet gösteren (İFAM) İlmi ve Fikri Araştırmaları Merkezi (İFAM) isimli dinci kuruluşun da kurucusu olarak biliniyor.

1000
icon
tuncay saka 16 Kasım 2018 15:12

eski kuleli askeri lide olan yerin karsisindaki deniz kenarindski kocaman kafenin isleticisi kimdi biliyormu sunuz belediyeye ait olan yerin mukavelesinin dolacagi tarih yakladtiginda her zaman taraf degistiren beyefendi tv net deki programlarinin yadaklanmasi sonucunda tekrar cafeyi almak icin saf degistirip elini opturme pozidyonuna geldi bukadar simdilik yeter

0 0 Cevap Yaz
Mehmet Şendoğan 15 Kasım 2018 19:59

Allah bu gibi din adamalarını nasıl biliyorsa öyle yapsın.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ