Bu da MHP'nin "gidiyeah" dayısı

Gündem 10 Mart 2019 19:39
Videoyu Aç Bu da MHP'nin "gidiyeah" dayısı
A
a

Aksaray’ın yerel kanalı ART Haber, sokakta vatandaşlara 31 Mart yerel seçimlerini sordu

Yerel seçimlere az bir süre kala, televizyon kanalları sokak röportajları ile halkın nabzını tutuyor… Aksaray’ın yerel kanalı ART Haber, sokakta vatandaşlara 31 Mart yerel seçimlerini sordu.

Vatandaşlardan birinin verdiği yanıt ise dikkat çekti. MHP’yi desteklediğini söyleyen yurttaş, esprili bir dille, "MHP yüzde 70’le alacak. Bütün akrabalarımın 26 oyu var, hepsini ona vereceğim. Vermezseniz döveceğim sizi, dedim. Vermezseniz akrabalarımın hepsine küseceğim. Aynı düğüne gider gibi oyumu kullanacağım. Takım elbisemi giyeceğim, ayakkabımı boyayacağım. Düğünde dans ediyormuş gibi gideceğim" ifadelerini kullandı.

Aksaray’daki sokak röportajı, İstanbul Üsküdar'da 24 Haziran seçimleri ile ilgili yapılan sokak röportajını hatırlattı. “Röportaj” yerine “Kürtaj yapıyor burada”demesiyle sosyal medyada çok konuşulan AKP'li Süleyman Çakır, CHP’yi, “laiklik elden gidiyeah” ifadeleriyle eleştirmişti.

İşte o ifadeler:

1000
icon
Lapatika 11 Mart 2019 01:56

Senin kafatasını sikiyim orospunun doğurduğu.senin gibi orospu çocukları yüzünden buhaldeyiz.kafanin içine attiriyim diyom ama kafa yokki bulamıyorum.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR