Bu Milli Eğitim Bakanı sevilir: İlk icraatında öğretmenleri düşündü...

Gündem 13 Temmuz 2018 15:15
Videoyu Aç Bu Milli Eğitim Bakanı sevilir: İlk icraatında öğretmenleri düşündü...
A
a

Bu Milli Eğitim Bakanı(Ziya Selçuk) sevilir: İlk icraatında öğretmenleri düşündü...

Başkanlık Hükümet Sistemi Kabinesi'nde, Milli Eğitim Bakanı olarak yer alacak olan Ziya Selçuk, ilk icraatini açıkladı. Selçuk, 'ALO 147 Şikayet Hattı'nın kapatılacağını' belirtti.

Bir milyonluk öğretmen camiası ve okul idarecileri tarafından rahatsızlık duyulduğu ifade edilen 'ALO 147 Şikayet Hattı'nın kapatılacağını söyleyen Selçuk, "Öğretmenlerimizin kalbine, gönlüne dokunmayan bir sistemin başarılı olamaz" dedi.

Selçuk, yeni dönemde milli eğitim il müdürlerinin öğretmenler odasının havasını teneffüs etmelerini, öğretmenlere dokunmalarının gerektiğini ifade etti.

"Sevgiyle dokunamadığın hiçbir yerden sonuç alamazsın" sözünü ilke edinmeleri gerektiğini söyleyen Selçuk, varlık sebeplerinin öğrenciler olduğunu ve onlara hizmet edeceklerini söyledi.

Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi 'MEBİM 147' eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla öğrenci, veli, öğretmen ve diğer bütün vatandaşlarımızdan gelen her türlü bilgi edinme, soru, talep, görüş, öneri, ihbar ve şikayeti, etkin ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak amacıyla 1 Mart 2012'de Van Erciş'te hizmet vermeye başlamıştı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR