Cankurtaran: "Bahçeli'yi kaçırıp, klonlayıp yerine başkasını mı...

CHP 22 Haziran 2017 15:24
Videoyu Aç Cankurtaran: "Bahçeli'yi kaçırıp, klonlayıp yerine başkasını mı...
A
a

CHP'li Cankurtaran, Devlet Bahçeli'nin CHP'nin başlattığı "Adalet yürüyüşü"ne ilişkin açıklamalarına tepki gösterdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, CHP'nin başlattığı "Adalet yürüyüşü"ne ilişkin açıklamalarına tepki göstererek yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı:"Acaba gerçek Bahçeli'yi kaçırıp, klonlayıp yerine başkasını mı koydular diye merak etmemek elde değil."
 

SARAY'IN AVUKATLIĞI GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİZ

Malum artık Bahçeli'nin istikametiyle MHP'lilerin istikameti farklı yönlerde. Bahçeli yüzünü Saray'a dönmüşken, MHP seçmeninin çoğu bu ülkenin bütün vatansever insanları gibi adalet ve demokrasi arayışında. Önümüzdeki günlerde Bahçeli'nin öfkesinin daha da arttığına tanık olursak şaşırmayın. Bize 'Adaleti sokakta mı bulacaksınız?' diyen Bahçeli siyasi istikbalini Saray'da arayabilir ama biz Adaleti her yerde arayacağız. Kendisine Saray'ın avukatlığı görevinde başarılar dileriz."

BAHÇELİ'Yİ KAÇIRIP, KLONLAYIP YERİNE BAŞKASINI MI KOYDULAR?

"Bahçeli'nin bir yıl önce söyledikleriyle bugün söyledikleri arasında dağlar kadar fark olduğunu söyleyen Cankurtaran, "Acaba gerçek Bahçeli'yi kaçırıp, klonlayıp yerine başkasını mı koydular diye merak etmemek elde değil. Bir insan bir yıl içinde bu kadar mı değişir? Örneğin tırlarla Suriye'deki örgütlere silah taşındığı ortaya çıktığında 'AKP silah kaçakçılarının aparatı haline gelmiştir' diyen kendisi değil miydi?" diye sorarak sözlerini şöyle tamamladı:

REFERANDUM ÖNCESİ BİTİRDİĞİ İTİBARIN ÜZERİNE TOPRAK ATTI

Neden bu kadar değiştiğini açıklamakta zorlanan Bahçeli, şimdi bizim Adalet arayışımıza saldırıyor. Gerçekten kendisi adına trajik bir durum.  Türkiye'de bugün herkesin şikayetçi olduğu adaletsizliğe karşı mücadelemize saldırarak referandum öncesinde bitirdiği itibarının üzerine son toprağı bizzat kendisi attı." 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR