CHP, AKP'nin oyununu bozdu: '23 Haziran günü tatile gitmek yasaktır!'

Gündem 7 Mayıs 2019 17:21
Videoyu Aç CHP, AKP'nin oyununu bozdu: '23 Haziran günü tatile gitmek yasaktır!'
A
a

CHP'li Belediyeler, AKP'nin seçim oyununu bozdu: '23 Haziran günü tatile gitmek yasaktır!'

Yönetimi CHP'de olan Datça Belediyesi, Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını aldığı 17 Nisan'dan bir gün sonra Twitter hesabından İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin hesabı için FF vermişti. 
Ancak dün, YSK'nın İstanbul seçimlerinin iptali ve yenilenmesi kararının ardından Datça Belediyesi'nin 'Vazgeçtik' notuyla bu FF'i geri aldığı görüldü. 

'23 HAZİRAN'DA PLAJLARIMIZ KAPALI'​

Belediyenin hesabından ayrıca yeni seçim tarihi olarak belirlenen 23 Haziran ile ilgili de 'Geleneksel duyurumuzu yapalım' notuyla bir paylaşım yapıldı.

Paylaşılan görselde 'Aynı anda beklenen kar ve kum fırtınası nedeniyle 23 Haziran'da bütün plajlarımız kapalı. Ama 24 Haziran'da herkesi bekleriz. Sevgili İstanbullular gelecek için tercihlerinizi lütfen sandığa taşıyın. Bizler Datça tatilinizden en güzel anılarla dönmeniz için sizleri bekliyor olacağız' ifadeleri yer aldı. 

ÇEŞME BELEDİYESİ: 23 HAZİRAN'DA İLÇEMİZE GELMEK TEHLİKELİ VE YASAKTIR

Datça Belediyesi'nin ardından benzer bir paylaşım da Çeşme Belediyesi'nden geldi. Çeşme Belediyesi de Twitter hesabından Belediye Başkanı CHP'li Ekrem Oran imzalı olarak, 'Uyarı! İstanbul'dan gelen bir fırtına nedeniyle sahillerimizde 23 Haziran günü denize girmek hatta ilçemize gelmek tehlikeli ve yasaktır' mesajı paylaşıldı. Mesajın sonunda #HerşeyÇokGüzelOlacak etiketi koyulduğu görüldü. 

​BODRUM: BAHAR YERİNİ YAZA BIRAKIYOR

Bodrum Belediyesi ise bir manzara fotoğrafı paylaşarak "Bahar yerini yaza bırakıyor" ifadelerini ve #HerşeyÇokGüzelOlacak etiketini kullandı. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ